XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 30.09.2018

- ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO - używajmy darów Ducha Świętego.
- 100 lecie Niepodległości Ojczyzny - włączmy do swojej modlitwy
.

1. NIESZPORY o 17.30. Zapraszam.
  2. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach św. DOMINIKA, założyciela Dominikanów.
  3. Od jutra zaczynamy NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE o godz. 18.00. Dla dzieci szczególnie 2 dni: wtorki i piątki o 16.00. Wręczenie różańców dla dzieci komunijnych nastąpi 7.10.br.
  4. W tym tygodniu wypada: I. CZWARTEK (od 17.00 - adoracja); I. PIĄTEK (SPOWIEDŹ rano i od 15.15; Odwiedzamy CHORYCH ) i I SOBOTA miesiąca (Nabożeństwo I. Soboty o 17.30 z konferencją i różańcem o 18.00 i Msza św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę).
  5. SYNOD MŁODYCH rozpoczyna się w środę. Proszę o modlitwę o wielkie owoce.
  6. Dziś o 18.00 kandydaci do Bierzmowania przyjmą indeksy, a potem mają spotkanie.
  7. Grupa "Zostaw Ślad" w kruchcie kościoła rozdaje darmową gazetę ewangelizacyjną Dobre Nowiny, a za tydzień mają swoje spotkanie po wieczornej Mszy św.
  8. STADION MŁODYCH - 6.10 (sobota). OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! Prosimy o uzupełnienie danych i wpłatę 15 zł. Wyruszamy pociągiem o godz. 10.51. Osoby niepełnoletnie powinny mieć ze sobą zgody rodziców na wyjazd.
  9. 100-lecie odzyskania Niepodległości - przedstawienie słowno-muzyczne. Zapraszamy młodzież kl. VII i VIII, gimnazjalną, licealną, studentów na próbę 5.09 o godz. 19.00.
  10. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy zainteresowanych dołączeniem do OAZY, zwłaszcza dzieci i młodzieży. W piątek Oaza zaprasza na 1/2 h adorację po wieczornej Mszy św.
  11. Za tydzień OBOWIĄZKOWA KONFERENCJA CHRZCIELNA (na październik i listopad).
  12. Wczoraj popołudniem odbyło się skupienie naszej OAZY (kilka zdjęć).
  13. Dziękuję autorom pomysłu na "logo" naszej Parafii. Wpłynęło 11 propozycji.
  14. Dziękuję mężczyznom za ułożenie drewna: A. Kossakowski, J. Dracz, R. Chmielewski, P.  Chromiec, P. Fryszczyn, M. Hołoń, J. Kultys, P. Sobczyk, M. Wojciechowski i J. Wojtyra.
  15. Wspomnienia: w poniedziałek - św. Tereski , wtorek - św. Aniołów Stróżów, czwartek - św. Franciszka z Asyżu, piątek - św. Faustyny.
  16. Zapraszam nowych członków do Chóru (ogłoszenie) i grupy METANOIA (pon. g. 16.30).
  17. Dziś nasza CARITAS będzie kwestować (ostatnia niedziela miesiąca) na pomoc naszym 5 osobom starszym samotnym, 2 młodym osobom niepełnosprawnym i 3 wielodzietnym.
  18. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: (Zakup ponad 120 m drewna, zakończenie prac "Zacheuszek", nowe relikwiaria w prezbiterium i na ścianie przy ołtarzu Matki Bożej).
  19. Dzień Jedności - w sobotę od 9.30 - 16.45 będziemy gościć przedstawicieli Odnowy w Duchu Świętym całej archidiecezji.
  20. Dom Rekolekcyjny: za 2 tyg.- Kurs o wychowaniu (12-14.10) i Weekend z Duchem Świętym (19-21.10) !!!.
  21. Zapowiedzi: Rafał GUGAŁA -kaw. z par. tut. i Milena GUZEK - panna z Ostrówka.

KIOSK:    TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, "Miłujcie się".  Polecam : nowe modlitewniki, kalendarze i "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi".