XXVII N. ZWYKŁA - 8.10.2017

1. Dziś XVII DZIEŃ PAPIESKI -"Idźmy naprzód z nadzieją!". Przed kościołem wolontariusze kwestują na Dzieło Nowego Tysiąclecia - dla młodzieży uzdolnionej.
  2. Z tej racji rozprowadzają kremówki (po cenie nabycia). Można nabyć dla domowników.
  3. Za tydzień Franciszkanin O. R. Andruszczak przekaże nam Relikwie bł. Jakuba Strzemię.
  4. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE o 18.00, a w niedziele o 17.30. Dla dzieci - we wtorki i piątki o godz. 16.00 z pomocami.
  5. Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE o godz. 10.00.
  6. Dziękuję obecnym wczoraj na Nab. Fatimskim oraz na modlitwie "Różaniec do granic".
  7. W piątek - 13 października, nastąpi zakończenie 100. lecia Objawień Fatimskich. Zapraszam na wieczorny różaniec i Eucharystię. Zakończymy setną rocznicę objawień, ale nie zakończymy modlitwy różańcowej oraz tym bardziej podejmiemy I. Sobót Mies.
  8. We wtorek zapraszamy na "Wieczór Uwielbienia" na godz. 20.00.
  9. W piątek o 17.25 WYPOMINKI, a potem Różaniec i Msza św. wypominkowa.
  10. Za tydzień Wolontariusze ("Zostaw ślad") organizują zbiórkę okularów słonecznych i korekcyjnych na Misje w Papui Nowej Gwinei. Szczegóły na plakacie na zewnątrz kościoła.
  11. Za tydzień spotkanie Panów z TOTUS TUUS o godz. 10.10.
  12. Za tydzień będzie tzw. "liczenie wiernych": obecnych i przyjmujących Komunię św..
  13. Zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Sową, nawróconym człowiekiem - za 2 tyg. 21.10. w sobotę o godz. 16.00 w sali teatralnej. Szczególnie zapraszamy młodzież (bierzmowaną już i kandydatów, a także rodziców, inną młodzież, oraz każdego komu leży na sercu dobro młodych i chce chodzić po ziemi).
  14. Dziękuję obecnym w Mariankach. Odebraliśmy Relikwie św. Stanisława Papczyńskiego.
  15. Dziś po wieczornej Mszy św. spotkanie zainteresowanych Kręgami Kościoła Domowego.
  16. Wspomnienia: w poniedz. - . Wincentego Kadłubka, w piątek - bł. Honorata Koźmińskiego, w sobotę - św. Małgorzaty Marii Alacoque.
  17. Za tydzień będzie można wesprzeć Fundusz Budowy Kościoła.
  18. W DOMU REKOLEKCYJNYM: od piątku - Kurs Filip dla małżeństw (13-15.10), a za 3 tyg. ( 23-25.10) - Kurs o wychowaniu.

KIOSK:

TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, "Mały Gość Niedz.", "Oremus" na listopad, inne nowe książki. Jeszcze raz  polecam album znanego nam o. Andrzeja Koprowskiego - "Na skrzyżowaniu dróg (Ekklesia)".

Dziś prezentuje się formacja "MĘŻCZYŹNI ŚWIĘTEGO JÓZEFA". W czwartek zapraszamy samych mężczyzn na spotkanie od Mszy św. lub po Mszy św. wieczornej.