XXVII Niedz. Zwykła - 2.10.2016

1.      Dziś RÓŻANIEC o godz. 17.15.

2.      NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE w tygodniu o godz. 18.00. W niedziele o godz. 17.15.Dla dzieci - we wtorki i piątki o godz.16.00.

3.      Za tydzień DZIEŃ PAPIESKI pod hasłem:"Bądźcie świadkami miłosierdzia". U nas będzie to dzień podsumowania ŚDM z naszymi Wolontariuszami. Po wieczornej Mszy św. spotkanie  Wolontariuszy dorosłych oraz Wolontariuszy młodych. Innych Młodych zapraszamy także na to spotkanie.

4.      Dziś spotkanie kandydatów do Bierzmowania.

5.      Dziś obowiązkowa KONF. CHRZCIELNA (chrzty w następnych miesiącach).

6.      Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE dzieci i Rodziców.

7.      Jutro o godz. 16.00 Spotkane katechetyczne.

8.      W tym tygodniu I. CZWARTEK i I. PIATEK MIES. Spowiedź rano i od godz. 15.00, dodatkowa Msza św. o godz. 16.00. Tego dnia odwiedzamy zgłoszonych CHORYCH.

9.      W tym tygodniu: w piątek - Święto Matki Bożej Różańcowej i  wspomnienia: we wtorek - św. Franciszka, w środę - św. Faustyny.

10.    Za nami piękna pielgrzymka do Krakowa- otrzymaliśmy Relikwie św. Jacka, była Mszę św. Odpustową zKard. Dziwiszem i 5 biskupami i zamek zwiedziliśmy.

11.    Przy wyjściu znajdują się kartki do wpisania swoich bliskich na tzw. WYPOMINKI.

12.    Dziś TACA  INWESTYCYJNA: Zakup ostatniej partii drewna oraz wykonano prawie ostatnie prace wykończeniowe przy starej plebanii.

13.    W Domu Rekolekcyjnym: od piątku - Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej, a za 3 tyg. - Kurs o Wychowaniu.

KIOSK:

TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, "Mały Gość Niedzielny" i "Miłujcie się", filmy. "Dzienniczek św. Faustyny" oraz kalendarze na 2017 r.