XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 07.10.2018

- ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO - używajmy darów Ducha Świętego.
- 100 lecie Niepodległości Ojczyzny - włączmy do swojej modlitwy
.

1. Dziękujemy o. Pawłowi Malińskiemu za wprowadzenie w Relikwiach św. DOMINIKA.
  2. RÓŻANIEC dziś o 17.30. Pokochaj różaniec. Może coś ważnego możesz wymodlić.
  3. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE o godz. 18.00. Dla dzieci szczególnie 2 dni: wtorki i piątki o godz. 16.00. O 11.00 dzieci komunijne otrzymają różańce..
  4. Za tydzień DZIEŃ PAPIESKI - "Promieniowanie ojcostwa". Będzie zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży. U nas będą także kremówki papieskie (więcej niż rok temu), a po wieczornej Mszy św. zapraszamy do sali teatralnej na film "Apartament".
  5. Od środy rozpoczął się SYNOD MŁODYCH. Polecajmy w różańcu prace tego Synodu. Potrzeba naszej wspólnej troski o Młodzież.
  6. Dziś OBOWIĄZKOWA KONFERENCJA CHRZCIELNA (na październik i listopad) o 10.10.
  7. Za tydzień kolejne SPOTKANIE PRZYGOTOWUJĄCE DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ.
  8. We wtorek o 20.00 - WIECZÓR UWIELBIENIA, tym razem bardziej adoracyjny.
  9. Za tydzień będzie można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła. Bóg zapłać.
  10. W piątek o 17.25 WYPOMINKI i potem Msza św. za polecanych w nich zmarłych.
  11. Grupa "Zostaw Ślad" ma dziś swoje spotkanie Oto kilka zdjęć z ich pobytu w Estonii. Wczoraj byli dużą grupą, ponad 100 osobową, na Stadionie Narodowym.
  12. 100-lecie odzyskania Niepodległości - przedstawienie. Dziękuję przybyłej młodzieży.
  13. Planujemy pielgrzymkę do Gietrzwałdu w terminie 24.10. Zapisy i opłaty za tydzień.
  14. Mężczyźni św. Józefa w czwartek zaczynają rok formacji o 18.30 i zapraszają nowe osoby.
  15. Wspomnienia: we wtorek - bł. Wincentego Kadłubka, czwartek - św. Jana XXIII, sobotę - bł. Honorata Koźmińskiego.
  16. Zapraszam nowych członków do Chóru (ogłoszenie) i grupy METANOIA (pon. g. 16.30).
  17. Od następnej niedzieli można zgłaszać na tegoroczne WYPOMINKI, roczne i jednorazowe.
  18. Proszę także w tym tygodniu w piątek i sobotę o pomoc w ułożeniu drewna. Dziś TACA INWESTYCYJNA: (Zakup ponad 120 m drewna, zakończenie prac "Zacheuszek", nowe relikwiaria w prezbiterium i na ścianie przy ołtarzu Matki Bożej).
  19. Wczoraj młodzież była na Stadionie Narodowym - kilka zdjęć z tego duchowego wydarzenia.
  20. A Bielanki w Niepokalanowie z S. Antonellą.
  21. Wczoraj odbył się Dzień Jedności Odnowy w Duchu Świętym całej diecezji.
  22. Dom Rekolekcyjny: od piątku - Kurs o wychowaniu (12-14.10) i za 2 tyg. - Weekend z Duchem Świętym (19-21.10) !!!

Zapowiedzi: II. Rafał GUGAŁA -kaw. z par. tut. i Milena GUZEK - panna z Ostrówka.

KIOSK:    TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, OREMUS, "Miłujcie się".  Polecam : nowe modlitewniki, kalendarze i "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi".

Witamy alumna VI r. Seminarium - Tomasza Kołodziejskiego na rocznych praktykach.