XXVIII NIEDZ. ZWYKŁA - 11.10.2015

1.      Dziś XV DZIEŃ PAPIESKI - Jan Paweł II - Patron RODZINY.  Wspieramy materialnie budowę żywego pomnika Jana Pawła II.

2.      WOLONTARIUSZE ŚDM.  Usilnie zapraszamy młodzież (od 16 -30 roku życia) do włączenia się w wolontariat. Wkrótcezamkniemy listę dla owocnej pracy. Dziś nasi wolontariuszezbierają pieniądze do puszek na Fundusz Stypendialny i rozdają naklejki. W sobotę jadą oni do Warszawy na peregrynację SYMBOLI  ŚDM.

3.      ROCZNICA NAWIEDZENIA(czw. pt)- 15 -16 października 2014 r. Z tej racjiza tydzień w szczególny sposób uczcimy to WYDARZENIE.

4.      Pielgrzymka do KODNIA. ZMIANA !!!!!Terminzmieniony - na czwartek. Koszt 60 zł.(z posiłkiem) Zapisy w zakrystii. Wyjazd o g. 6.00. Proszę o potwierdzenie zmiany.

5.      Dziś bardzo ważne spotkanie LIDERÓW Grup i Zastępców o godz. 19.00.

6.      NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE- w niedziele - o g. 17.30; a w tygodniu - o godz. 18.00. (DLA DZIECI - we wtorek i piątek o godz. 16.00. (pomoce dla dzieci).

7.      Przy wyjściach leżąkartki do pobrania do wpisania zmarłych do WYPOMINEK.

8.      Dziś 2. SPOTKANIE KOMUNJNE.

9.      W czwartek Msza św. z MODLITWĄ o UZDROWIENIE za przyczyną św.Huberta.

10.    We wtorek  - wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego; w środę - św. Małgorzaty Alacoque; a w piątek - wsp. - św. Jadwigi Śląskiej.

11.    Są do ufundowania 3 ornaty -ze św. HUBERTEMM.B. i św. RITĄ - po 500 zł.

12.    Za tydzień NIEDZIELA MISYJNA. TACA, będzie darem dla polskich misjonarzy.

13.    OAZA zapraszadziewczynki z klas IV i V na spotkania w małych grupach. Zaczynają się one w niedzielę po mszy o godzinie 11:00, czyli około 12:10 i trwają około godziny. Animatorki czekają na dziewczynki zawsze przed kościołem.

14.    W sobotę imieniny ks. Wiktora. Msza wieczorna jest w Jego intencji.

15.    DOM REKOLEKCYJNY: za 2 tygodnie (23-25.10)- Kurs o wychowaniu, a za miesiąc (13-15.11) Kurs Tobiasz i Sara.

KIOSK:  Gość Niedzielny, Niedziela Idziemy, "OREMUS"-na listopad, " Miłujcie się", oraz płyta CD z konf.ks.M. Dziewieckiego - "Stworzeni, by kochać".

ZAPOWIEDZI: II.

Łukasz Konrad BĄBIK - kaw. z par. tut. i Joanna GUZIŃSKA -panna z Góry Kalwarii