XXVIII Niedz. Zwykła - 9.10.2016

Nie przeoczmy Jubileuszowej szansy, pogłębienia daru CHRZTU.

1.      Dziś RÓŻANIEC o godz. 17.15.

2.      NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE w tygodniu o godz. 18.00. Dla dzieci - we wtorki i piątki o godz.16.00.

3.      Dziś DZIEŃ PAPIESKI. Podsumowujemy dziś ŚDM. Zapraszamy naszych Wolontariuszy dorosłych na wieczorne spotkanie oraz naszych Wolontariuszy.

4.      Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE dzieci i Rodziców.

5.      We wtorek zapraszamy na I. w tym roku "Wieczór uwielbienia" o godz. 20.00.

6.      W czwartek (13 bm.) NAB FATIMSKIE włączone w Różaniec.

7.      W piątek o 17.25 WYPOMINKI, a po różańcu Msza św. za polecanych w nich.

8.      W tym tygodniu: wspomnienia: - w czwartek - bł. Honorata Koźmińskiego, w piątek - św. Małgorzaty Marii ALACOQUE, w - sobotę - św. Teresy Wielkiej.

9.      Za tydzień zwłaszcza na Mszy św. z dziećmi przypomnimy czym jest OAZA i zaprosimy nowych do włączenia się w nią.

10.    Za tydzień liczenie wiernych (dominicantes i comunicantes).

11.    Dziękujęnast. osobom: M. Piotrowski - Prace szklarskie, St. Piotrowski podkład pod fragment kostki, Szot Zb. i Rafał - pomoc  przy st. pleb., J. Dulczewski - stojak na rowery, P. Krasuscy - krzewy, P. Waldkowi za pomoc dekarską.

12.    Kartki z intencjami na WYPOMINKI znajdują się pod chórem oraz przy wyjściu.

13.    Koniec Roku Miłosierdzia - Grzech aborcji "łatwiej" odpuszczany.

14.    W Domu Rekolekcyjnym: za 2 tyg. - Kurs o Wychowaniu, a za miesiąc - REK. o Szczęściu małżeńskim, za ponad mies.- K. Przedmałżeński.

KIOSK:

TYGODNIKI:Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, "Mały Gość Niedzielny" i "Miłujcie się", "Oremus", filmy. "Dzienniczek św. Faustyny", kalendarze na 2017 r.

UWAGA - FILM z wydarzeń ŚDM z naszej Parafii z naszymi młodymi GOŚĆMI !!!