XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 14.10.2018

- ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO - używajmy darów Ducha Świętego.
- 100 lecie Niepodległości Ojczyzny - włączmy do swojej modlitwy
.

1. Dziś - DZIEŃ PAPIESKI - "Promieniowanie ojcostwa". Przed kościołem zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży a z biedniejszym startem. Są kremówki papieskie, a po wieczornej Mszy św. zapraszamy do sali teatralnej na film "Apartament".
  2. Przygotowujemy się do historycznego wręcz wydarzenia - przyjęcia w Relikwiach św. HUBERTA w czas Jubileuszu naszej Parafii. Z Radą Parafialną i Grupami pracujemy nad całokształtem tego wydarzenia. Proszę o modlitewne wsparcie.
  3. W tym tygodniu zostaną zamontowane 2 nowe głosy naszych organów. Informuję, że na stronie parafii jest specjalne konto na powiększenie i remont naszych organów.
  4. Dziś RÓŻANIEC o 17.30. Pokochaj różaniec. Ofiarujmy w dziękczynieniu za Jana Pawła II.
  5. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE o godz. 18.00. Dzieci szczególnie: wtorki i piątki o 16.00.
  6. Dziś kolejne SPOTKANIE PRZYGOTOWUJĄCE DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ.
  7. Za tydzień wprowadzenie w relikwiach bł. Piotra Frasattiego, Patrona Młodzieży.
  8. W czwartek - Msza św. z Modlitwą o UZDROWIENIE przez naszego Patrona św. Huberta.
  9. W piątek OAZA animuje wieczorny różaniec i Mszę św. Zapraszam serdecznie.
  10. Zapraszam młodzież do Grup MŁODZIEŻOWYCH (Oazy, Zostaw Ślad, Scholii młodzieżowej, Grup: ministranckiej i lektorów).
  11. W sobotę ks. Krzysztof jedzie z ministrantami do Niepokalanowa.
  12. Pielgrzymka do Gietrzwałdu - 24.10. Zapisy i opłaty dziś.
  13. Wspomnienia: jutro - św. Teresy od Jezusa, wtorek - św. Jadwigi Śląskiej, czwartek - św. Łukasza, sobotę - św. Jana Kantego.
  14. 100-lecia odzyskania Niepodległości - przedstawienie. Dziękuję przybyłej młodzieży.
  15. Od dziś są do wzięcia i wypełnienia kartki na WYPOMINKI, roczne i jednorazowe.
  16. Dziś można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła. Bóg zapłać.
  17. Proszę także w tym tygodniu w czwartek i piątek o pomoc w ułożeniu drewna.
  18. Dom Rekolekcyjny: od piątku - Weekend z Duchem Świętym (19-21.10), a za 2 tyg. Kurs Tobiasz i Sara (26-28.10) !!!

Zapowiedzi: I.  - kaw. z par. Piaski i Joanna WICHOWSKA - panna z par. tut.

KIOSK:    TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, OREMUS, "Miłujcie się".  Polecam : nowe modlitewniki, kalendarze i "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi".