XXX NIEDZ. ZWYKŁA - 25.10.2015

1.      Jeszcze dziś mamy okazję być blisko Jasnogórskiej Pani. Dziękuję ks. Dziekanowi za ten przedłużony czas .

2.      Dziękuję obecnym tydzień temu na APELU  MARYJNYM o 21.00.

3.      W sobotę kończymy NAB. Różańcowe. Zapraszam na modlitwę u boku MARYI .

4.      Dziś Rocznica POŚWIĘCENIA naszego Kościoła (konsekracja - 5.08.1990 r.).  Dziękuję Tym, którzy bardzo troszczą się o piękno naszej Świątyni - w ostatnim roku: Darczyńcom: FBK-ła, ławek, cokołów, ornatów, ikon, tac inwestycyjnych, troskę o kwiaty na zewnątrz,: Dziękuję czytającym czytania i śpiewającym psalmy, Chórowi, Ministrantom, Szafarzom, Scholi młodz. Scholi dziecięcej, Odnowie w Duchu Świętym, Bielankom, Oazie, Żywemu Różańcowi, Caritas, Totus Tuus i na inne sposoby.

5.      Za tydzień - Ur. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH -patrzymy w NIEBO przez żyjących Tam Świętych  - Wszystkich zbawionych. MSZE ŚW. w k-le:9.00, 11.00 i 18.00. SUMA na CMENTARZU o godz. 13.00 z wypominkami jednorazowymi. Przy wyjściach leżąkartki do pobrania do wpisania zmarłych na WYPOMINKI.

6.      Zapraszam na "Wieczór WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH (zalesiańskich)" w sobotę (wigilia) o godz. 19.00 (po Różańcu i Mszy św.).

7.      ODPUST-za 2 tygodnie 8 listopada. Główne uroczystości na SUMIE (będą bułeczki św. Huberta, biskup Hubert. Zapraszam szczególnie na SUMĘ wszystkich, abyśmy wraz z zaproszonymi Księżmi z dekanatu mogli świętować dar naszego Patrona.Z racji Odpustu tacę inwestycyjna przeniesiemy na 8. 11tym bardziej że 1 jest Wsz. Świętych. Na Sumie także zostaną przedstawieni nasi WOLONTARIUSZE ŚDM.

8.      Bardzo proszę o pomoc w grabieniu liści po Wszystkich Świętych (na Odpust).

9.      Dziś tzw. liczenie wiernych. Na Sumie "TOTUS TUUS",  świętuje swój udział w życiu i reprezentacji naszej Parafii w diecezji.

10.    Jutro spotkanie Rady Parafialnej (ostatnie w kadencji).

11.    W środę wspomnienie - św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

12.    Dziękuję Totus Tuus, P. Siennickim, Kornackim, Lewandowskim i Kowalskim za ufundowane ornaty (św. Hubertem, Maryją i św. Ritą i Janem Pawłem II).

13.    Dziękuję za wyjątkowo hojne dary na Dzieło Jana Pawła II (4.100 zł) i na Misje (4.900).

14.    Dziś z racji ostatniej Niedzieli Mies. nasz CARITAS zbiera ofiary na pomoc naszym 8 rodzinom wielodzietnym.

15.    DOM REKOLEKCYJNY: za 2 tyg. (13-15.11) Kurs Tobiasz i Sara, za miesiąc (27-29.11) - Kurs Filip dla młodych od 19 r. życia.

KIOSK:  Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela, "OREMUS"-na listopad, " Miłujcie się", oraz KALENDARZE i płyta ks. Dziewieckiego - "Stworzeni, by kochać".

Ø  WYBORY