XXX NIEDZIELA ZWYKŁA - 29.10.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE o g. 17.15 za Budowniczych i Dobrodziejów Kościoła.
  2. Do wtorku zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe. Ostatni Różaniec dla dzieci we wtorek - o g. 16.00.
  3. Dziś Uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego Kościoła, dzień wdzięczności wszystkim Budowniczym, Darczyńcom i Fundatorom naszego kościoła (oraz na FBKła i na konto) oraz wszystkim zaangażowanym w kształt duchowy naszej Parafii.
  4. Jutro Nabożeństwo do św. JANA PAWŁA II na koniec Mszy św. Zapraszamy.
  5. Dzieci zapraszamy na BAL Wszystkich Świętych we wtorek - po różańcu i Mszy św. ok. g. 19.00. BAL - będzie w salce na dole. Prośba by dzieci przebrały się za wybranego Świętego.
  6. W środę UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msze św. o g. 9.00, 11.00 i 18.00. SUMA na Cmentarzu o g. 13.00 z modlitwami jednorazowymi. Łaska ODUSTU ZUPEŁNEGO dla spełniających warunki.
  7. W czwartek ZADUSZKI. Msze św. z modlitwami jednorazowymi o g. 9.00 i 18.00. Jest Msza o 7.15.
  8. Za tydzień ODPUST PARAFIALNY. Zapraszamy na SUMĘ ODPUSTOWĄ. Będzie przewodniczył i kazanie wygłosi Czesław Miszczyk. Oprawę muzyczną da ks. Andrzej Tańcula z naszym P. Organistą. Będzie jak zwykle biskup - św. Hubert i błogosławione chlebki św. Huberta.
  9. Trwa NOWENNA przed ODPUSTEM parafialnym – (3.11) 5. 11.
  10. Dziś na Sumie modlimy się za nasza OJCZYZNĘ, wciąż za mało kochaną.
  11. W tym tygodniu wypadają: I. Czwartek (Adoracja o powołania od g. 17.00 i Msza św. o powołania); I. Piątek (SPOWIEDŹ - rano i od g. 15.30. Dodatkowa Msza św. o g. 16.00. Odwiedzamy zgłoszonych CHORYCH) i I. Sobota miesiąca (Nabożeństwo Fatimskie od g. 17.00 i Różaniec. O g. 18.00 Msza św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę).
  12. W I. Piątek na Mszy św. o 16.00 i bezpośrednio po niej w Sali parafialnej odbędzie się spotkanie wspólnoty – Dziecięcej Rodziny Sercańskiej, do której zapraszamy dzieci kl. III – VIII. Na to spotkanie przyjedzie aż z Biecza S. Amanda, odpowiedzialna za wszystkie wspólnoty Rodziny Sercańskiej.
  13. Dziś po wieczornej Mszy św. młodzież spotyka się na spotkaniu integracyjnym w Sali Dolnej. Zapraszają.
  14. Pomagali: Zbigniew Szot z Synem, Grzegorz Kusoski, Piotr i Dorota Pangowscy, Zbigniew i Ewa Brinken, Robert i Monika Chmielewscy, Michał i Joanna Dmochowscy, Michał i Magda Koźlakowscy Tomasz i Angelika Skurczyńscy, Michał i Joanna Wojciechowscy, Beata Luty.
  15. W zakrystii i kancelarii można składać na tzw. WYPOMINKI (kartki na końcu kościoła).
  16. WSPOMNIENIA: czwartek – bł. Pio Campidelli, piątek – św. Marcina de Porres, sobota – św. Karola Boromeusza.
  17. Dziś nasza CARITAS kwestuje na pomoc potrzebujących wsparcia.
  18. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA – na ogrzewanie kościoła, zakup dmuchawy, zakup ornatu i stuły św. Huberta.
  19. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs Przedmałżeński (17-19.11), Kurs Filip dla małżeństw (24-26.11).

KIOSKTYGODNIKI, OREMUS na XI, nowe - Trwajcie w miłości” oraz  KALENDARZE, nowe książki i albumy, podręcznik historii prof. Roszkowskiego i książki o rodzinie Ulmów i „Przegląd katolicki” z art. o Parafii.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/