XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 17.11.2019

1. Dziś przyjmujemy w Relikwiach BŁ. MICHAŁA GIEDROYCIA – prekursora duszpasterstwa osobistego i ogromnej cierpliwości.
  2. Za tydzień ostatnia niedziela Roku kościelnegoUroczystość CHRYSTUSA Króla Wszechświata. Tą niedzielą kończymy ROK DUCHA ŚWIĘTEGO i Rok św. HUBERTA. I potem zaczynamy już ADWENT – Rekolekcjami Parafialnymi.
  3. Podziękowanie: J. Skrzynecki, D. Chmielewski, J. Mizerski, D. Pastuszak, W. Polit i Grupa Odnowy oraz firma Suska.
  4. Dziękujemy SS. Elżbietankom za udział w Peregrynacji relikwii św. Elżbiety.
  5. Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE dzieci i rodziców (spotkanie jest obowiązkowe).
  6. Dziś spotkanie kandydatów do Bierzmowania oraz spotkanie z Rodzicami kandydatów.
  7. Jutro o g. 16.00 spotkanie katechetów naszej parafii.
  8. W czwartek MSZA ŚW. Z MODLITWĄ o UZDROWIENIE. Bardzo zaprasza św. Hubert.
  9. W piątek po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo do św. RITYPatronki Spraw Beznadziejnych (zapraszamy z różami i intencjami).
  10. Za tydzień w Uroczystość Chrystusa Króla Mężczyźni św. Józefa (M.S.J.) o g.16.30 organizują warsztaty o mądrym używaniu INTERNETU przez dzieci i w rodzinie.
  11. Za tydzień wieczorem grupa młodzieżowaZOSTAW ŚLAD” ma swoje spotkanie.
  12. WSPOMNIENIA: poniedziałek – bł. Karoliny Kózkówny, środa – św. Rafała Kalinowskiego, czwartek – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, piątek – św. Cecylii, sobota – św. Trudo.
  13. Seminarium zaprasza na rekolekcje rozeznających swoje powołanie. Termin: 29.11-2.12 w Podkowie Leśnej.
  14. Dziękuję za wpłaty na rozbudowę naszych ORGANÓW (swój dar można przynieść do zakrystii czy kancelarii, wrzucić do puszek przy wyjściu lub na konto).
  15. Dziś można złożyć ofiarę na FUNDUSZ BUDOWY KOŚCIOŁA (przeznaczone także na organy).
  16. Za tydzień nasza CARITAS będzie kwestować na paczki świąteczne dla naszych chorych samotnych oraz niepełnosprawnych.
  17. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs Posłani (22-24.11), Kurs o szczęściu (29.11-1.12), Szkoła Animatora (7-8.12) i Kurs – w szkole Maryi (13-15.12).

KIOSK:   TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy, „Mały Gość Niedzielny”, "Oremus"- na listopad i grudzień, nowe - "Miłujcie się". Polecam: kalendarze i albumy.

/proboszcz