XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 19.11.2017

1. Dziś witamy w Relikwiach - św. JANA z DUKLI - SPOWIEDNIKA, pustelnika, zakonnika, kaznodzieję i apostoła Lwowa i południa Polski.
  2. Za tydzień ostatnia niedziela Roku Liturgicznego i Uroczystość CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA. Po Sumie Akt Oddania się Najśw. Sercu Jezusa i dar Odpustu za publiczne odmówienie tego Aktu.
  3. W kończącym się ROKU SPOWIEDZI zapraszam na KORONKĘ w piątki o godz. 15.00. Wydobywać będziemy fragmenty o spowiedzi z Dzienniczka św. Faustyny.
  4. ROK SPOWIEDZI: jak często się spowiadasz, jakie są owoce tego sakramentu, jak często powinieneś ? Czy doceniasz łaskę aż 4 spowiadających kapłanów w parafii?
  5. Po ostatnim Kongresie Trzeźwości zainicjowano akcję "ambasador trzeźwości" i DZIŚ o godz. 16.00 odbędzie się Konferencja nt. trzeźwości i ambasadora trzeźwości w sali teatralnej. Przypominam , że w każdą środę o g. 18.00 odbywają się mitingi AA.
  6. W środę (jak każdego 22 m-ca) - po Mszy św. do św. RITY - Patronki Spraw Beznadziejnych. (intencje +róże).
  7. Dziś SPOTKANIE kandydatów do Sakr. Bierzmowania.
  8. W sobotę odbędzie się tzw. mierzenie strojów: o 15.00 chłopcy, o 15.30 dziewczynki.
  9. Za tydzień na Sumie Odnowa w Duchu Świętym będzie składała odnowione zobowiązania.
  10. Za tydzień na Sumie prosimy Boga o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia i za naszą Ojczyznę.
  11. Odnowa zaprasza we wtorek na godz. 20.00 na katechezę bazową o owocnej modlitwie.
  12. Za tydzień grupa Zostaw Ślad zaprasza na swoje spotkanie formacyjne o godz.19.00.
  13. Wspomnienia: w pon. - św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek - Ofiarowania N.M.Panny, w środę - św. Cecylii, w pt. - św. Męcz. Andrzeja Dang-Lac i towarzyszy, a w sobotę - bł. małżonków Quattrocchi
  14. Dziś okazja wsparcia Funduszu Budowy Kościoła w kancelarii. Ofiarodawców omadlamy z wdzięcznością zawsze na Sumie oraz w każdą środę na Nowennie.
  15. Dziękuję Odnowie za dosprzątanie terenu wczoraj: T.i A. Kozłowscy, D. Orzechowska, K. Malinowska, A. Kwiecińska, A. Fryszczyn, A.Pangowska, T. Skurczyński, R. Chmielewski.
  16. Dziękujemy w imieniu potrzebujących za dar 39 opakowań pieluch i inne art. hig. dla dzieci oraz ofiary, które wystarczą na zakup ok. 2500 pieluch.
  17. Za tydzień TACA na utrzymanie SEMINARIUM DUCHOWNEGO.
  18. Za tydzień CARITAS kwestuje na pomoc naszym potrzebującym: starszym, niepełnosprawnym i małż. wielodzietnym. Tak włączmy się w tzw. Dzień Ubogich.
  19. W DOMU REKOLEKCYJNYM: od piątku - Kurs Filip dla MŁODYCH (24-26.11), a za 3 tyg. - Kurs MARYJA (8-10.12). Zapraszam !!!

KIOSK:

TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, kalendarze na 2018 r., " Miłujcie się", inne NOWE KSIĄŻKI oraz nowe IKONY.