XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 19.11.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś NIESZPORY o g. 17.30.
  2. Za tydzień – ostatnia niedziela starego Roku Liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  3. Z tej racji w sobotę - Kandydaci do Bierzmowania i młodzież naszych Grup jadą na SPOTKANIE MŁODYCH do Świątyni Opatrzności Bożej. Program przygotował zespół „Siewcy Lednicy
  4. Za tydzień powitamy w Relikwiach bardzo bliskiego nam od dzieciństwa - św. MIKOŁAJA Biskupa - także jako zadania-niespodzianki na czas ADWENTU.
  5. A za 2 tygodnie -3.12. rozpoczniemy nasze Rekolekcje Adwentowe, podejmując jeszcze prawdę o Archaniele Michale.
  6. Dziś spotkanie kandydatów do Bierzmowania oraz Ich RODZICÓW.
  7. Dziś czynna kawiarenka. Bardzo zapraszamy w imieniu młodych.
  8. Jutro Spotkanie Katechetyczne o g. 16.00, a wieczorem RADY PARAFIALNEJ.
  9. W środę po wieczornej Mszy św. NABOŻEŃSTWO do ŚW. RITYPatronki Spraw Beznadziejnych (róże i Intencje).
  10. W czwartek o g. 19.30 – Odprawa animatorów Oazy.
  11. W sobotę w kościele seminaryjnym 4 Chłopców przyjmie posługę Lektoratu. Proszę o modlitwę.
  12. Odnowa w Duchu Świętym rozpoczyna w ten wtorek długą formację – „Szkoła uczniostwa”. Bardzo proszę o modlitwę za jej uczestników.
  13. Dziękuję Odnowie za animację modlitewno-liturgiczną kolejnej Mszy św. o Uzdrowienie.
  14. Zapraszamy 25.11 o g. 19.00 do dolnego kościoła na Koncert POEZJI O MIŁOŚCI. Wykonawcy: Klaudia Kwaśny i Patryk Górecki. Wprowadzenie - Marcin Kwaśny.
  15. Zapraszamy 26.11. o g. 15.30 na film „Jak zostać świętym – historia św. Stanisława Papczyńskiego”. Po filmie spotkanie z reżyserką P. Agnieszką Dzieduszycką-Manikowską.
  16. Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie dla małżonków nt.: „Potęga błogosławienia dzieci”. Cieszy takie zainteresowanie.
  17. Pomagali: Robert Cendrowski, Oliwer, Borys i Katarzyna Socha, Grażyna Stolarska, Agnieszka i Kamil Styś, rodzina Oświecimskich za poroże..
  18. WSPOMNIENIA: poniedziałek – św. Rafała Kalinowskiego, wtorek – wsp. Ofiarowania N. M. Panny, środa – św. Cecylii, czwartek – św. Trudo, piątek – św. Andrzeja Dang-Lac i Tow., sobota – św. Katarzyny Aleksandryjskiej oraz bł. Ludwika i Marii Quatrocchi.
  19. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs Filip dla małżeństw (24-26.11), Kurs o szczęściu małżeńskim (1-3.12), Młodzieżowa Szkoła Animatora (8-10.12).
  20. Dziś można wpłacić na Fundusz Budowy Kościoła. Bóg zapłać także wpłacającym na konto.

KIOSKTYGODNIKI, OREMUS na XII, nowe - Trwajcie w miłości” oraz  KALENDARZE, nowe książki i albumy, podręcznik historii prof. Roszkowskiego.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/