XXXIVI Niedziela Zwykła - 24.11.2013

1.        KOŃCZYMY ROK WIARY UROCZYSTYM JEJ WYZNANIEM. Towarzyszyły w Nim: 2 KSIĘGI - KKK i Dok. Soborowe, 2 SYMBOLE - paschał i chrzcielnica. Za nami Rekolekcje chrzcielne, podejmowane modlitwy za nas, bliskich i pogubionych, ok 6252 razy powtarzaliśmy modlitwę - "Panie przymnóż nam wiary", omawialiśmy CREDO, patrzyliśmy a wiarę Świętych i Błogosławionych, 300 egz. Encykliki, dużo więcej osób przychodzi na Msze św. w tygodniu, coraz aktywniejsze  zaangażowanie w posługę Czytań, Psalmu i Modlitwę Powszechną, większa grupa adoruje Jezusa w piątki i wtorki.

2.        Za tydzień rozpoczynamy ADWENT, a w nim RORATY. Rekolekcje Adwentowe będą od 15 grudnia.

3.        Za tydzień na wszystkich Mszach św. nastąpi poświęcenie OPŁATKÓW na stół wigilijny. Rozprowadzać je będą nasze Siostry Sercanki.

4.        Zachęcam dzieci z rodzicami do zrobienia WIEŃCA ADWENTOWEGO. Poświęcimy je za tydzień.

5.        Za tydzień powitamy w Relikwiach - św. Brata ALBERTA - świadka wiary.

6.        Dziś Nieszpory o godz. 17.30.

7.        Jutro kolejne NAB. przy RELIKWIACH KRWI JANA PAWŁA II z krótka prezentacją co JPII mówił o wierze.

8.        Za tydzień spotkanie młodych przed Sakr. Bierzmowania oraz Rodziców tej Grupy.

9.        Konferencja PRZEDCHRZCIELNA będzie w I niedzielę grudnia o godz. 10.00.

10.     Dziś nasz CARITAS zbiera ofiary na wsparcie naszych 8 rodzin wielodzietnych i 1 młodej osoby niepełnosprawnej.

11.     W Domu Rekolekcyjnym: za tydzień Weekendowe rekolekcje z bł. małżeństwem Quattrocchi. Zapraszam.

12.     TACA INWESTYCYJNA za tydzień. Na drewno do ogrzewania kościoła oraz zbieramy środki na ławki.

13.     Bardzo dziękuję za ofiary na pomoc mieszkańcom FILIPIN tydzień temu.

14.     KIOSK:  TYGODNIKI, magazyn RÓŻANIEC, Miłujcie się, Mały Gość Niedzielny, KALENDARZE, książki i ikony. Polecam  POCZTÓWKI naszego k-ła.

ZAPOWIEDZI:

I. Kacper FISZER - kaw. z W-wy i Alina Marta BRZOZOWSKA - panna z par. tut.

Ks. K.Grzejszczyk