ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO - 09.06.2019

1. NABOŻEŃSTWA do SERCA PANA JEZUSA - w tygodniu o godz. 18.00 (w niedziele o 17.30).
  2. Jutro Święto - Najświętszej Maryi Panny, Matki KOŚCIOŁA. Msze o 9.00!!! oraz o 18.00.
  3. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach św. Katarzynę Aleksandryjską - wielka święta i męczennicę Kościoła katolickiego i prawosławnego. Urodzona ok. 282 r. a zamęczona ok. 300.
  4. Dziś rocznica I. Pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. "Niech zstąpi Duch Twój...".
  5. Jutro podczas wieczornej Mszy św. zakończymy formację roku 2019 - Kręgów małżeńskich (3) Kościoła Domowego.
  6. We wtorek Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. na zakończenie formacji.
  7. W środę i w czwartek Grupa Odnowy pielgrzymuje do Gietrzwałdu dziękując Maryi za dar Jej opieki w tym roku i za dar Pięćdziesiątnicy.
  8. W czwartek MśJ (Mężczyźni św. Józefa) zapraszają na spotkanie podsumowujące ten rok. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 11.00 odnowią swoje zaangażowania.
  9. W piątek o 17.20 WYPOMINKI i MSZA ŚW. WYPOMINKOWA.
  10. Za tydzień po wieczornej Mszy św. odbędzie się pierwsze spotkanie przygotowania do BIERZMOWANIA, dla młodzieży kl. VIII oraz kl. III Gimnazjalnych.
  11. Za tydzień Grupa Zostaw Ślad zaprasza na swoje spotkanie młodych naszej parafii.
  12. Za tydzień wieczorem ostatnie spotkanie naszych Lektorów w tym roku duszpasterskim.
  13. Dziękuję Tym, którzy wytrwali w Nowennie do DUCHA ŚWIĘTEGO.
  14. Dziękuję obecnym także na Wigilii PIĘĆDZIESIĄTNICY. Cieszy, że rośnie świadomość tego wydarzenia.
  15. Dziękuję także wytrwale przychodzącym na DROGĘ ŚWIATŁA.
  16. Młodzież zapraszamy na "Kurs Filip dla młodych" (pt -ndz.) 28-30.06 u SS. Elżbietanek. Zapisy u s. Katarzyny: 664-163-198.
  17. Grupa Zostaw Ślad organizuje wyjazd na spotkanie młodzieży w Zwierzyńcu tzw. Exodus Młodych - 20-23.08. od 13 r. życia. Jest możliwość dopisania się jeszcze do końca czerwca.
  18. WSPOMNIENIA: we wtorek - św. Barnaby Apostoła, w czwartek - święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana oraz św. Antoniego z Padwy, a w piątek - bł. Michała Kozala, biskupa.
  19. Wczoraj nasi Ministranci byli w Łbiskach.
  20. Warsztaty muzyczne - 4-6.10.2019 (dorośli, studenci, młodzież). Od wtorku na stronie parafialnej pojawi się konto do zapisów i wpłat.
  21. Dom Rekolekcyjny: Kurs Posłani (14-16.06), Kurs Tobiasz i Sara (5-7.07).
  22. REKOLEKCJE w WAKACJE: REO (14-21.07) oraz REKOLEKCJE o RADOŚCI w Duchu Świętym (21-27.07).

KIOSKTYGODNIKI: Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy, Mały Gość Niedzielny, nowy -"Oremus", nowe - "Miłujcie się". Polecam: nowe książki.

/proboszcz