BOŻE NARODZENIE - 25.12.2019

1. Rozpoczęliśmy ROK MISJI ŚWIĘTYCH (raz na 10 lat). Bardzo proszę wykorzystujmy rozmowy świąteczne do owocnego przeżywania ROKU MISJI ŚWIĘTYCH.
  2. Jutro II. Dzień ŚWIĄT – święto św. Szczepana. (Tradycyjnie TACA na Katolicki Uniwersytet Lubelski).
  3. Od Bożego Narodzenia przeżywamy OKTAWĘ Bożego Narodzenia.
  4. W niedzielę Święto ŚWIĘTEJ RODZINY: Jezusa, Maryi i Józefa. Na Sumie odnowienie Sakramentu Małżeństwa dla chętnych (proszę o zgłaszanie się par do zakrystii).
  5. Dziękuję tak dużej grupie (ponad 100) dzieci i rodziców za udział w RORATACH.
  6. W sobotę Grupa młodzieży wyrusza do Wrocławia na Spotkanie Taize.
  7. Z serca dziękuję za pomoc w kościele: A. Kostrzyńskiej, Ag. i Justynie Pulka, B. Luty, Ag. Poruszek, A. Olszak, E. Jurkiewicz, K. Kuleszy, J. Tokarskiemu, M. Amerlik, K. Walasek, G. Kusoskiemu.
  8. Dziękuję młodzieży z ks. Krzysztofem i Diakonem: K. Frączyk, Z. Chmielewska, U. Pisarek, K. Ptaszyńska, A. Miziuk, K. i K. Olszak, G. Wiewióra, N. Jurkiewicz, G. Jurkiewcz, W. Postek, O. Baran, J. Skurczyńska, Z. Kłoda i G. Godlewski, M. Milnikiel, M. Stola, T. Pisarek, T. Baran, J. Walasek, P. L. i J.Lechowicz, J. Kusoski.
  9. Mężczyźni św. Józefa (MSJ) zapraszają na BAL SYLWESTROWY (Rodziny z dziećmi oraz pary małżeńskie, bez alkoholu. Zapisy w zakrystii.
  10. ROZBUDOWA ORGANÓW ZAKOŃCZONA !!! Dziękuję za dary serca na pokrycie zobowiązań 40 tys. spłaty całości (konto, ofiary, taca, puszki).

KOLĘDA - JESÓWKA 27.12 - 04.01:

27.12. (PIĄTEK): od 16.001. ul. Malinowa i Środkowa; 2. ul. Owsiana i Chabrowa; 3. ul. Żytnia i Krótka

28.12. (SOBOTA): od 10.00: cała ul. Graniczna: 1. numery parzyste; 2. numery nieparzyste

30.12. (PONIEDZIAŁEK): od 16.001. ul. Leśniczówki; 2. ul. Leśnych Kwiatów i Niedźwiedzia

2.01. (CZWARTEK); od 16.001. ul. Łosia, Sobola i Żbika; 2. ul. Borsuka i Łowiecka; 3. ul. Piaseczyńska

4.01 (SOBOTA): od 10.00cała ul. Droga Dzików1. numery od Jesówki; 2. numery od Zalesia; 3. ul. Myśliwska, Rysia, Droga Żubrów.

/proboszcz