ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY - 29.12.2019

1. Rozpoczęliśmy ROK MISJI ŚWIĘTYCH (raz na 10 lat). Prośmy w Nowy ROK o pomnożone łaski MISYJNE w tym Nowym Czasie.
  2. NIESZPORY dziś o godz. 17.30.
  3. We wtorek zakończenie Starego Roku Anno Domini 2019 - Nabożeństwem o godz. 18.00 i Mszą świętą dziękczynną. A o północy fajerwerki (zapraszam na boisko tych, którzy chcą się dołączyć ze swoimi ), a po nich Msza św. na początek Nowego Roku.
  4. Jutro także Nab. do św. Jana Pawła II  oraz wspomnienie św. Katarzyny Laboure.
  5. W Nowy Rok - Ur.  Świętej Bożej Rodzicielki - Msze święte jak w każdą niedzielę.
  6. Dziś Święto Świętej RODZINY: Jezusa, Maryi i Józefa. Na Sumie Msza św. - za Prymasa Tysiąclecia i Ojczyznę wraz z odnowieniem Sakramentu Małżeństwa ponad 40. zgłoszonych Par.
  7. W tym tygodniu: I. CZWARTEK (tym razem adoracji nie będzie), I. PIĄTEK (Spowiedź rano i od godz. 15.30; odwiedzamy CHORYCH) i I. SOBOTA miesiąca (o 17.00 konferencja, potem Różaniec i Msza św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę).
  8. Za tydzień o 10.10 Katecheza CHRZCIELNA.
  9. WSPOMNIENIA: wtorek – św. Katarzyna Laboroue,
  10. KANCELARIA w czasie KOLĘDY czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.
  11. DZIĘKUJĘ: Ks. Krzysztofowi i P. Bogdanowi za szopkę, P. Jackowi za oprawę muzyczną, Siostrom: Marii i Teresilli za porządek i troskę o kwiaty w kościele.
  12. 6 stycznia OAZA zaprasza na kolędowanie MISYJNE ulicami Parafii (od 15.00).
  13. Dziś nasza CARITAS kwestuje na pomoc najbardziej potrzebującym. Bóg zapłać.
  14. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA – w całości na spłacanie długu za nowe ORGANY.
  15. ROZBUDOWA ORGANÓW zakończona !!! Dziękuję Grupie Odnowy za dar ponad 4 tys. oraz Wspólnocie św. Rodzina za 5 tys..
  16. W Domu REKOLEKCYJNYM: Szkoła Animatora (4-5.01), Kurs o Wychowaniu (10-12.01), Kurs Przedmałżeński (17-19.01) i Weekend z Duchem Świętym (24-26.01.).

KOLĘDA - 30.12-11.01:

30.12. (pn): od 16.001. Leśniczówki; 2. Leśnych Kwiatów i Niedźwiedzia

2.01. (czw); od 16.001. Łosia, Sobola i Żbika; 2. Borsuka i Łowiecka; 3. Piaseczyńska

4.01. (sob): od 10.00 – cała ul. Droga Dzików1. n-ry od Jesówki; 2. n-ry od Zalesia; 3. Myśliwska, Rysia, Droga Żubrów.
 --------------------------------------------------------------------------------------------------
7.01 (wt) od 16.00: 1. Poranku; 2. Złotej Jesieni i Zagajników; 3. Łasicy, Piżmaka i Leśnej Polany

8.01 (śr): 1. Promienna; 2. Przebudzenia Wiosny (do Pionierów); 3. Tęczowa

9.01 (czw): 1. Świetlana; 2. Przeb. Wiosny (od Pionierów do końca); 3. Jasna, Księżycowa i Kwiat Paproci

10.01 (pt): 1. Wiekowej Sosny, Sarenki i Lisie Jary; 2. Młodych Wilcząt i Jelonka; 3. Echa Leśne i Wrzosów

11.01 (sob) od 10.00: 1. Koralowych Dębów (do Pionierów); 2. Koralowych Dębów (od Pionierów) i Jelenich Rogów; 3. Promiennego Słońca, Zajęczy Trop i Zagajników; 4. Piżmaka, Jeża, Kuny, Lisia, Konwaliowa i Niezabudki.

Celem Kolędy jest: wspólna modlitwa, poświęcenie osób i mieszkania oraz ROZMOWA DUSZPASTERSKA, a także weryfikacja danych w kartotece parafialnej.
W ROKU MISJI ŚWIĘTYCH podejmować będziemy temat odpowiedzialności za wiarę Rodzin Parafii.
Kolędę rozpoczynamy w tygodniu od 16,00, a w soboty o godz. 10.00 i bardzo prosimy o oświetlenie swoich domów, oznakowanie posesji oraz zamknięcie w porę psów.
RODZINY NOWE, które się sprowadziły proszone są o zaproszenie nas, a te które do tej pory nie przyjmowały kapłana, a zmieniły zdanie, proszone są o zaproszenie osobiste.
Każda rodzina otrzyma w tej Wizycie Kolędowej książeczkę - "Świadectwo Cataliny Rivas".
Składane
OFIARY będą przeznaczone na nową kostkę od strony boiska.

/proboszcz