II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM - 05.01.2020

1. Trwa ROK MISJI ŚWIĘTYCH (raz na 10 lat). Wykorzystujmy każdy czas do misji.
  2. Dziś o 17.30 Nabożeństwo Adoracyjne.
  3. Jutro - Uroczystość OBJAWIENIA PAŃSKIEGO. Zawitają u nas Trzej Królowie. Poświęcone kadzidło i kreda będą do pobrania do domów (na drzwi - znak wiary). Ofiary składane będą przeznaczone na spłatę rozbudowy organów. TACA NA MISJE ŚWIĘTE.
  4. Jutro OAZA zaprasza na kolędowanie MISYJNE ulicami Parafii (od g. 15.00).
  5. Dziś o 10.10 Katecheza CHRZCIELNA.
  6. W piątek o 17.20 WYPOMINKI, a potem Msza św. WYPOMINKOWA.
  7. Za tydzień szczególna Niedziela w ROKU MISJI ŚWIĘTYCH. Będzie zaproszony Gość MACIEJ SIKORSKI. Dodatkowe spotkanie o g. 16.00 w Sali teatralnej. (To bardzo ważne spotkanie, bo bardzo często upraszcza się wiarę).
  8. Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE. Jutro dzieci otrzymują MODLITEWNIKI.
  9. W sobotę -18.01. całodzienne warsztaty liderów młodych z Arturem Skowronem.
  10. W Święto św. RODZINY 35 par odnowiło Sakrament Małżeństwa. Dziękuję tym Parom.
  11. Oto kilka zdjęć z wyjazdu naszej młodzieży z Ks. Krzysztofem do Wrocławia na Taize.
  12. KANCELARIA w czasie KOLĘDY czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.
  13. Dziś TACA INWESTYCYJNA – w całości na spłacanie długu za nowe ORGANY.
  14. ROZBUDOWA ORGANÓW zakończona!!! Dziękuję za kolejne wpłaty na konto, podczas kolędy i bezpośrednio, nawet na tacę.
  15. W Domu REKOLEKCYJNYM: Kurs o Wychowaniu (10-12.01), Kurs Przedmałżeński (17-19.01) i Weekend z Duchem Świętym (24-26.01.).

KIOSK:   TYGODNIKI: Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny, "Oremus"- na I. i II. 2020, nowe - "Miłujcie się". Polecam: kalendarze, nowe książki. Szczególnie polecam książkę o Bł. Biskupie Teofilu.

KOLĘDA (7-18.01):

7.01 (wt) od 16.00: 1. Poranku; 2. Złotej Jesieni i Zagajników; 3. Łasicy, Piżmaka i Leśnej Polany
8.01 (śr): 1. Promienna; 2. Przebudzenia Wiosny (do Pionierów); 3. Tęczowa
9.01 (czw): 1. Świetlana; 2. Przebudzenia Wiosny (od Pionierów do końca); 3. Jasna, Księżycowa i Kwiat Paproci
10.01 (pt): 1. Wiekowej Sosny, Sarenki i Lisie Jary; 2. Młodych Wilcząt i Jelonka; 3. Echa Leśne i Wrzosów
11.01 (sob) od 10.00: 1. Koralowych Dębów (do Pionierów); 2. Koralowych Dębów (od Pionierów) i Jelenich Rogów; 3. Promiennego Słońca, Zajęczy Trop i Zagajników; 4. Jeża, Kuny, Lisia, Konwaliowa i Niezabudki.

13.01 (pon): 1. Słoneczna i Akacjowa; 2. Leśna i Borowików; 3. Leśnych Boginek; 4. Jagodowa i Modrzewiowa
14.01. (wt): 1. Jałowcowa; 2. Białej Brzozy i Wisłockiego; 3. Przeskok, Leśny Zaułek, Nowinek (z tej strony torów)
15.01 (śr): 1. Sosnowa i Rydzów: 2. Piękna; 3. Widna, Południowa i Polna
16.01. (czw): 1. Szeroka i Poprzeczna; 2. Spacerowa, Bukowa, Grabowa, Klonowa i Wierzbowa;  3. Jesionowa
17.01 (pt): 1.
Szarotki i Za Siedmioma Górami; 2. Wieczornego Zmierzchu, Rusałek, Kukułki, Słowików, Zielonych Żabek i Grających Świerszczy; 3. Jastrzębi Lot i Zaczarowanej Róży;
18.01 (sob) od 10.00: 1. Pionierów (od początku) 2. Pionierów (od końca); 3. Złocistych Łanów.

Celem Kolędy jest: wspólna modlitwa, poświęcenie osób i mieszkania oraz ROZMOWA DUSZPASTERSKA, a także weryfikacja danych w kartotece parafialnej.
W ROKU MISJI ŚWIĘTYCH podejmować będziemy temat odpowiedzialności za wiarę Rodzin Parafii.
Kolędę rozpoczynamy w tygodniu od 16,00, a w soboty o godz. 10.00 i bardzo prosimy o oświetlenie swoich domów, oznakowanie posesji oraz zamknięcie w porę psów.
RODZINY NOWE, które się sprowadziły proszone są o zaproszenie nas, a te które do tej pory nie przyjmowały kapłana, a zmieniły zdanie, proszone są o zaproszenie osobiste.
Każda rodzina otrzyma w tej Wizycie Kolędowej książeczkę - "Świadectwo Cataliny Rivas".
Składane OFIARY będą przeznaczone na nową kostke od strony boiska.
Dzieci i młodzież niech przygotują zeszyty religii.

/proboszcz