IV Niedz. Wielkiego Postu - 26.03.2017

1. Dziś witamy w Relikwiach błog. męczenników z Peru - O. Zbigniewa i O. Michała.
  2. Za tydzień - 12 r. odejścia JANA PAWŁA II. Zapraszam na godzinę szczególnej modlitwy. Zaczniemy APELEM o 21.00 z rozważaniami, a zakończymy o 21.37.
  3. Za tydzień XII Marsz Świętości Życia. Hasło "Tak dla życia". Początek pod kolumną Zygmunta o 12.30, skąd Marsz przejdzie do bazyliki św. Krzyża.
  4. Dziś IV. GORZKIE ŻALE o godz. 17.00.
  5. DROGI KRZYŻOWEJ: A) 16.00 dla DZIECI (pomoce); B) 18.30 dla wszystkich (poprowadzą Mężczyźni św. Józefa). To Droga Krzyżowa ULICAMI.
  6. "Księga TRZEŹWOŚCI" - na ołtarzu Matki Bożej.
  7. Dziękujemy Dk. Łukaszowi wraz z klerykami za dar Rekolekcji dla naszej Szkoły.
  8. Rada Parafialna: Księża oraz: J. Olendzka, U. Śmierzyńska, K. Trojanowska, K. Walasek, R. Chmielewski, T. Kornacki, J. Solecki, Proszę o modlitwę.
  9. Dziś SPOTKANIE WOLONTARIATU ŚDM. Oczekujemy wciąż nowych osób.
  10. Za tydzień Spotkanie KOMUNIJNE - przyśpieszone (przyśpieszone z racji Niedzieli Palmowej).
  11. A także Konferencja CHRZCIELNA dla planujących CHRZEST w Święta i po.
  12. Jutro przy Relikwiach Krwi św. JANA PAWŁA II.
  13. Sobota - NAB. FATIMSKIE od godz. 17.00. To wyjątkowy czas więc zapraszam.
  14. Rozpoczęliśmy formację dla MĘŻCZYZN - przybyło ich 47.
  15. Osoby z dokumentem z Parafii, zbierają już ofiary na KWIATY do Grobu Bożego.
  16. Pod chórem i w Top-Markecie można złożyć dary dla potrzebujących - na Święta.
  17. Dziś nasza Caritas kwestuje na pomoc naszym potrzebującym.
  18. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA. Na remont dołu oraz na drewno do ogrzewania kościoła.
  19. W Domu Rekolekcyjnym:

- Sem. Posł. Modl. Wstaw. (7-9.04),

- Kurs Przedmałżeński (21-23.04).

ZAPOWIEDZI: II. Mateusz Kolba - kaw z W-wy i Marta Dorota Walczak - panna z par. tut.

KIOSK:
TYGODNIKI
: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, Oremus"- na IV, "Miłujcie się", Książeczka O Fatimie -100 r., Modlitwy do św. Józefa, Tak rodzinie, Różaniec, Anioł.

We wtorki - SEMINARIUM  ODNOWY  WIARY.

Proszę o modlitwę za naszą bardzo dużą grupę rekolekcyjną.

DUCHOWA ADOPCJA:

1. Krok modlitewny- modlitwa przez 9 miesięcy w intencji poczętego Dziecka (wpisanie do księgi na ołtarzu Matki Bożej); 2. Krok materialny - pielucha dla malucha