Wolontariusze ŚDM zbierają pieluchy!

W niedzielę 26 marca na każdej Mszy św. Wolontariusze ŚDM będą zbierać pieluchy jednorazowe oraz inne artykuły pielęgnacyjne dla dzieci (takie jak szampony, chusteczki, oliwki itp.).

Będzie można złożyć także dobrowolną ofiarę.

Wszystko to przekażemy Fundacji Małych Stópek, która zajmuje się kompleksową pomocą (duchową, psychologiczną, materialną) dzieciom uratowanym od aborcji oraz mamom w trudnej sytuacji, a także edukacją dzieci i młodzieży na temat wartości życia.

Każdy kto włączy się w pomoc, otrzyma przypinkę stópek 11-tygodniowego dziecka lub model 10-tygodniowego dziecka w okresie prenatalnym w skali 1:1

Pamiętajmy, że każde życie ma taką samą wartość i każdy z nas był kiedyś w brzuchu mamy :) i na szczęście nikt nie odebrał nam tej szansy, aby przyjść na ten świat :)

Mamy okazję włączyć się w modlitwę za to życie, które dopiero się rozwija, a także wspomóc materialnie to, które już się narodziło! :)

Zapraszamy!