NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 19.04.2020

Trwa ROK MISJI ŚWIĘTYCH. Te MISJE, prowadzi sam Bóg. Bądźmy czujni !!!

Transmisje z naszego kościoła znajdziemy pod linkiem -  bit.ly/swHubertZG

Wg nowego rozporządzenia – w naszym kościele może być  51 wiernych. To radosna jaskółka zmian (z zachowaniem maseczek i odległości).

Dziś NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, tak bardzo potrzebnej nam DZIŚ ŁASKI!!!
O g. 15.00 GODZINA MIŁOSIERDZIA z KORONKĄ DO MIŁOSIERDZIA - transmisja!!!

Dziś Msze św. (z transmisją): 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. A za tydzień dodatkowa o 17.00).
Nadto codziennie ADORACJA: od Mszy św. porannej do 9.00 i od 17.00-18.00 (wtorek nadto do 20.00, piątek. - cały dzień; W piątki o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego) dla wynagrodzenia i uproszenia łask.
KOMUNIA ŚW. – osobom z ponad kompletu (powyżej 5 wiernych) – udzielana: na początku i po każdej Mszy św.
i o pełnych godzinach (także 14.00, 14.55, 16.00, 17.00).
SPOWIEDŹ Wielkanocna – do Uroczystości Pięćdziesiątnicy. Spowiadamy każdego dnia
.

Pod chórem są poświęcone MEDALIKI z Niepokalanowa do zabrania do domów.
To czas - WEZWANIE DO NAWRÓCENIA PRAWDZIWEGO (a nie tylko o ochronę nas).

KANCELARIA – w 2 dni: wtorek i czwartek – po Mszach świętych.

1. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach bł. Jana BEYZYMA -posługującego trędowatym.
  2. W czwartek Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski.
  3. W środę po Mszy św. NABOŻEŃSTWO do św. RITY– Patronki Spraw Beznadziejnych (transmisja).
  4. W piątek po Mszy św. wieczornej II. DROGA ŚWIATŁA (transmisja).
  5. Grupa Zostaw Ślad zachęca -w sobotę – 25 kwietnia do oddania krwi (10-14), zachowując zasady AKCJA ODWOŁANA!!!
  6. Za tydzień o 19.30 nasza młodzież (Zostaw Ślad, Oaza i Schola) zaprasza młodzież, a nas na transmisję - Wielkanocnego Uwielbienia, by wyśpiewać radość Zmartwychwstania.
  7. Przy wyjściu jest do zabrania darmowa Gazeta Ewangelizacyjna – „Dobre Nowiny”.
  8. WSPOMNIENIA: w sobotę - święto – św. Marka -Ewangelisty.
  9. Dziękuję już prawie 90 osobom, które zapisane są w Księdze Duchowej Adopcji.
  10. Dziękuję: Ł. Bącik – (płyn dezynfekujący i maseczki), Ł. Kamiński – (ofiarowany ozonator), R. Chmielewski – (dezynfekatory), I.Wawro i J.Dmochowska – (maseczki szyte), G.Kusoskiemu (Xero), p. Marczyńskiej – (kwiaty przy Janie Pawle II), J.Rabiega – (pomoc tech.), G. Stolarskiej, A. Urbańskiemu i G. Gorlewskiemu -za inną pomoc.
  11. Dziękuję za pomoc autami w błogosławieństwie Parafii: T. Kornacki, P.Fryszczyn, K.Walasek, P.Pangowski, M.Wojciechowski, M.Koprowski, I. Krasuski i G.Kusoski.
  12. Dziękuję za pomoc kuchenną: M. i B. Dąbrowscy, W.Polit, D.Pastuszak, J.Olendzka, R.Kłoda, B.Luty, A. Pisarek, I.Wawro, J.Wojciechowska, Rodz.Kowalskich i K.Kusoska.
  13. Dziękuję za dary na KWIATY do Grobu Bożego wpłacane na różne sposoby.
  14. Dziękuję za Dary na Parafię tym wrażliwym Wiernym – zwłaszcza na konto Parafii (choć tak b. nie prosiłem). To b.miłe. Wiedzcie, że Dobrodziejów codziennie omadlamy.
  15. Za tydzień zbiórka na CARITAS (pomoc tym w kryzysie).
  16. Przy wyjściu są pomoce katechetyczne do domów dla dzieci. Tematyka: A) Miłosierdzie – w zw. z dniem dzisiejszym; B) Jan Paweł II – młodość i dzieciństwo (100 r. Jego Urodzin).

KIOSK: „Oremus” (na maj) i „Miłujcie się”. „Idziemy” jest w wersji internetowej, zachęcam.

- K-ł jest ozonowany (dziękuję wielu ludziom dobrej woli za pomoc).
- MYŚLMY–CO BÓG CHCE NAM POWIEDZIEĆ w TAKĄ WIELKANOC.