WIELKANOC - 12.04.2020

Trwa ROK MISJI ŚWIĘTYCH. Te MISJE, prowadzi sam Bóg. Bądźmy czujni !!!

Dziękuję, tym, którzy z nami współprzeżywali TRIDUUM PASCHALNE przez transmisję -pod linkiem - bit.ly/swHubertZG.

Dziś Msze św. (z TRANSMISJĄ): 6.00, 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00.

KOMUNIA ŚW. – osobom z ponad-kompletu (powyżej 5 + kapłan + asysta) – udzielana: na początku  i po każdej Mszy św. i o pełnych godzinach (także 14.00, 15.00, 16.00, 17.00).

SPOWIEDŹ Wielkanocna – do Uroczystości Pięćdziesiątnicy. Ale proszę pamiętać o tym.

Dziękuję bardzo wielu mężczyznom (48), którzy podjęli straż przy Grobie Bożym oraz 167 (+) innym osobom, którzy Adorowali Jezusa.

Pod chórem są poświęcone MEDALIKI z Niepokalanowa do zabrania do domów.

Jutro -  II. DZIEŃ ŚWIĄT – Msze święte jak dziś (Taca na KUL).

Za tydzień NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, tak nam potrzebnej ŁASKI DZIŚ (od Wielkiego Piątku trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego). O godz. 15.00 GODZINA MIŁOSIERDZIA, rozpoczęta KORONKĄ DO MIŁOSIERDZIA) – transmisja!!!

1. Od dziś do następnej Niedzieli trwa OKTAWA Wielkanocy.
  2. We wtorek – 14 kwietnia Święto CHRZTU POLSKI. Doceńmy tę Łaskę w wymiarze osobistym i państwowym.
  3. W czwartek – MSZA ŚW. z MODLITWĄ o UZDROWIENIE za przyczyną naszego Patrona św. Huberta. Łączmy się w transmisji.
  4. W piątek po Mszy św. wieczornej I. DROGA ŚWIATŁA. Będzie transmisja.
  5. Grupa Zostaw Ślad zachęca za 2 tyg. – 25 kwietnia do oddania krwi (10-14), zachowując zasady– krew dziś jest tym bardziej potrzebna, a Centrum Krwiodawstwa działa wciąż.
  6. WSPOMNIENIA: w czwartek – św. Bernadetty Soubirous.
  7. Dziękuję ks. Krzysztofowi, S. Marii i P. Bogdanowi za Grób Boży, Kwiaty i pomoc.
  8. Dziękuję już 80 osobom, które zapisane są w Księdze Duchowej Adopcji.
  9. Dziękuję: P. Chromcowi i G. Lewandowskiemu za uruchomioną transmisję.
  10. Dziękuję za pomoc w uporządkowaniu naszego terenu zieleni po pracach z kostką: Z. Szotowi, J. Tokarskiemu, D. Woźniakowi, M. A. i J. Wojciechowskim.
  11. Dziękuję za pomoc w wygrabieniu liści: rodzinie Kowalskich, K. Trojanowskiej, M.Kawęckiej, A. Kamińskiej, A.K.G. Napieralskim.
  12. Dziękuję za pomoc w kościele: M. Amerlikowi, A. Pulka, A. Kamińskiej, I. Wawro, A. Fryszczyn, K. i A. Walasek, Z. Kłoda.
  13. Na KWIATY do Grobu Bożego można złożyć dar do puszek przy wyjściach.
  14. Dziękuję za ofiary na Tacę Inwestycyjną przez wpłaty na różne sposoby. Dziękuję.

- K-ł jest ozonowany (później podziękuję wielu ludziom dobrej woli za pomoc).

- MYŚLMY–CO BÓG CHCE NAM POWIEDZIEĆ w TAKĄ WIELKANOC.