ODPUST ŚW. HUBERTA - 03.11.2019

1. Dziękuję przełożonemu OO. Orionistów w Warszawie - Ks. Tadeuszowi Błaszczykowi. Wpisów w książce modlitw św. Huberta – podziękowań – 81, próśb – 454, zawierzeń 39.
  2. Dziękuję uczęszczającym na NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE w kościele.
  3. Dziękuję przybyłym na „WIECZÓR ŚWIĘTYCH” w ostatni czwartek.
  4. Dziękuję ponad 30 osobowej grupie dzieci za czas i szkołę modlitwy różańcowej.
  5. Dziś KATECHEZA CHRZCIELNA o 10.10 (chrzty w listopadzie).
  6. W tym tygodniu wypada I. CZWARTEK. Adoracja o powołania o g. 17.00. Msza św. wieczorna – o powołania z naszej Parafii.
  7. W piątek pierwsze „nowe” WYPOMINKI o 17.20, potem Msza św. za zmarłych.
  8. Uwaga - SPOTKANIE KOMUNIJNE (zwykle w 2 niedzielę miesiąca) przeniesione jest ze względu na długi weekend na 17 listopada.
  9. W zakrystii przyjmujemy jeszcze na WYPOMINKI.
  10. Ogłoszenie P. SOŁTYS – o spotkaniu w dawnej bibliotece w środę o g. 18.00 o zwrotach dotacji na termoizolacje z Gminy.
  11. Przypominam mającym groby bliskich na naszym Cmentarzu o opłacie miejsca po 20 latach.
  12. Kino – film „Nieplanowane”. Zachęcamy do wyjazdu na film, najlepiej grupowo.
  13. WSPOMNIENIA: – św. Karola Boromeusza, w sobotę – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  14. Dziś - TACA INWESTYCYJNA: Odnowiony przedsionek, położony tynk szlachetny w kaplicy spowiedzi, zakończenie prac tynku szlachetnego w Sali teatralnej i Sali pod kościołem, wykonane prace drobne w kuchni i pomieszczeniach parafialnych.
  15. Ogłaszam za tydzień – KWESTĘ po Mszach świętych na opłacenie remontu naszych ORGANÓW. Na Boże Narodzenie usłyszymy już nowe brzmienie po rozbudowie (było 8 głosów, będzie 20; były pneumatyczne, będą elektropneumatyczne).
  16. DOM REKOLEKCYJNY: Jezus w 4 Ewangeliach(8-11), Kurs Przedmałżeński(15-17).

KIOSK:   TYGODNIKI: Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela, „Mały Gość Niedzielny”, "Oremus"- na listopad, nowe - "Miłujcie się". Polecam: kalendarze i albumy.

Zachęcam do zakupu filmu „Bernadetta” sprzed tygodnia, o objawieniach w Lourdes.

/proboszcz