XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 10.11.2019

1. Jutro Święto Odzyskania Niepodległości. Modlimy się za naszą Ojczyznę z wdzięcznością za dar wolności. Msze św. o godz. 9.00, 11.00 i 18.00 (nie ma SUMY).
  2. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach BŁ. MICHAŁA GIEDROYCIA – prekursora duszpasterstwa osobistego i ogromnej cierpliwości.
  3. Podziękowanie: piekarni Zalesie, L. Waligóra, B. Dąbrowskiemu, J. Skrzyneckiemu, M. Amerlik, M. Piotrowskiemu, D. Chmielewskiemu, T. Kornackiemu, J. Rabiega, E. Dąbrowskiej, B.i E. Brinken, U. Górskiej, T. Wawro, E. Urwalskiej, A. Troszak, W. Szot, A. Dębskiej, pocztom sztandarowym Totus Tuus, SPZG, ZHR, oraz panom z Totus Tuus, Mężczyznom św. Józefa, naszemu Chórowi z P. Jackiem i wszystkim grupom łącznie z kandydatami na Bierzmowanych.
  4. Dziś wieczorem spotkanie grupy „Zostaw Ślad”. Mile widziana młodzież licealna i końca szkoły podstawowej.
  5. Peregrynacja relikwii św. Elżbiety Węgierskiej u SS. Elżbietanek. Program wywieszony.
  6. Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE dzieci i rodziców (spotkanie jest obowiązkowe).
  7. We wtorek o 20.00 - Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy.
  8. W czwartek kolejne spotkanie Mężczyzn św. Józefa (MsJ). Temat- „Mężczyzna jako wojownik”. Zapraszamy innych mężczyzn.
  9. 24 XI w Uroczystość Chrystusa Króla MśJ organizują o g. 16.30 warsztaty o mądrym używaniu internetu przez dzieci i w rodzinie.
  10. Także w czwartek wieczorem - Spotkanie odpowiedzialnych Oazy.
  11. W piątek po wieczornej Mszy św. Wieczór modlitwy w duchu TAIZE. Zapraszamy. Do 17.11 trwają zapisy na Europejskie Spotkanie Młodych Taize we Wrocławiu. Szacowany koszt 350 zł, od 16 roku życia.
  12. Za tydzień Bierzmowani. Zapraszamy na drugie spotkanie rodziców
  13. Przypominam mającym groby bliskich na naszym Cmentarzu o opłacie miejsca po 20 latach.
  14. Kino – film „Nieplanowane”. Tym bardziej zachęcamy do obejrzenia filmu, najlepiej grupowo.
  15. WSPOMNIENIA: – św. Marcina z Tours, wtorek – św. Jozafata, środę – pierwszych męczenników Polski, czwartek – bł. Marii Luizy Merkert, sobota – Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej.
  16. Dziś – KWESTA na rozbudowę naszych ORGANÓW (można przynieść do zakrystii swój dar lub wrzucić do puszek przy wyjściu). Na Boże Narodzenie usłyszymy już nowe brzmienie po rozbudowie (było 8 głosów, będzie 20; były pneumatyczne, będą elektropneumatyczne).
  17. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs Przedmałżeński (15-17.11), Kurs Posłani (22-24.11), Kurs o szczęściu (29.11-1.12), Szkoła Animatora (7-8.12) i Kurs – w szkole Maryi (13-15.12).

KIOSK:   TYGODNIKI: Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny, „Mały Gość Niedzielny”, "Oremus"- na listopad, nowe - "Miłujcie się". Polecam: kalendarze i albumy.

/proboszcz