ODPUST ŚW. HUBERTA - 05.11.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Bardzo dziękuję uczęszczającym na NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE.
  2. Dziś ODPUST PARAFIALNY. SUMA ODPUSTOWA z procesją o godz. 12.30. Przewodniczy i kazanie wygłosi ks. Czesław Miszczyk. Oprawę muzyczną da ks. Andrzej Tańcula z naszym P. Organistą. Będzie jak zwykle biskup - św. Hubert i błogosławione chlebki św. Huberta.
  3. Za tydzień przyjmiemy w relikwiach św. Marię Dominikę MAZZARELLO, Założycielkę SS. Salezjanek.
  4. W tym tygodniu będziemy zanosić dziękczynienie za łaski odpustowe.
  5. W czwartek o g. 19.00 spotkanie Mężczyzn św. Józefa (MsJ). Zapraszamy.
  6. W piątek o 17.20 pierwsze WYPOMINKI tej edycji, a po nich Msza św. za polecanych zmarłych.
  7. W sobotę11 XI. ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI – Msze św. – jak w każdą niedzielę. Wypraszamy łaski dla naszej umiłowanej Ojczyzny. Suma za Ojczyznę i Ks. Marcina - bo to Jego Imieniny (także w niedzielę na Sumie).
  8. Pomagali: Piotr Fryszczyn, Krzysztof Kulesza, Jacek Tokarski, Maryla Świetlik, Joanna Andziak, Kamil Styś, Barbara Sapierzyńska, Beata Kowalczyk, Joanna Strzelczyk, Edyta Wojtyra, Janusz Suska, Marcin Amerlik, Krzysztof Olendzki, Robert Chmielewski, Jerzy Antos, Piotr Adamczyk, Jarosław Kultys, Wojciech Zygmunt, Grażyna Stolarska, Małgorzata i Dominik Stola.
  9. Dziękuję młodym z Zostaw Ślad za ostatni Bal Wszystkich Świętych, a szczególnie Zuzi Wojciechowskiej i Zosi Moczulskiej.
  10. WSPOMNIENIA: środa – św. Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej, piątek – św. Leona Wlk. PP. , sobota – św. Marcina z Tours.
  11. Dziś TACA INWESTYCYJNA – na ogrzewanie kościoła, zakup dmuchawy, zakup ornatu i stuły św. Huberta.
  12. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs Przedmałżeński (17-19.11), Kurs Filip dla małżeństw (24-26.11).

KIOSKTYGODNIKI, OREMUS na XI i XII, nowe - Trwajcie w miłości” oraz  KALENDARZE, nowe książki i albumy, podręcznik historii prof. Roszkowskiego i książki o rodzinie Ulmów.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/