XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 12.11.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś NIESZPORY o g. 17.30.
  2. Dziś przyjmiemy w relikwiach św. Marię Dominikę MAZZARELLO, Założycielkę SS. Salezjanek. Dziękuję Siostrom Salezjankom za głębsze ukazanie nam swojej Założycielki.
  3. Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE o godz. 10.05.
  4. Dziś grupa młodzieżowa Zostaw Ślad ma wieczorem swoje spotkanie: Tematy: młodsi – „Kroki modlitwy”, starsi – winda do Nieba. Godzina – 19.05. Dziś młodzi rozdają – „Dobre Nowiny” (darmowa gazeta).
  5. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza w najbliższy wtorek do kościoła na „Wieczór uwielbienia”.
  6. W czwartek o g. 18.00 Msza św. z Modlitwą Uzdrowienia przez naszego Patrona św. Huberta.
  7. Zapraszamy w sobotę – 18.11. o g. 16.00 na kolejne spotkanie dla małżonków nt.: „Potęga błogosławieństwa dzieci przez ojca i matkę”. Zapewniamy opiekę dla dzieci.
  8. Za tydzień spotkanie kandydatów do Bierzmowania oraz Ich RODZICÓW.
  9. Zapraszamy 25.11 o g. 19.00 do dolnego kościoła na Koncert POEZJI O MIŁOŚCI. Wykonawcy: Klaudia Kwaśny i Patryk Górecki. Wprowadzenie - Marcin Kwaśny.
  10. ODPUST PARAFIALNY: Bardzo wyjątkowy. W przygotowaniach pomagali: s. Mieczysława, M. Amerlik, Chór, Służba Liturgiczna, Bielanki, Totus Tuus, Sztandar SPZG, Totus Tuus i Harcerek Skautek (zabrakło ZHR), Wspólnota św. Rodzina, MsJ, oraz Aneta Kwiecińska, B. Sapierzyńska, Halina Cieślik, Joanna Jędryszak, Wojciech Zygmunt, Dominik Stola, Z. P. i D. Maliccy, I. Krasuski, P. i P. Olszak, K. Kulesza, J. i T. Kornaccy, I. Stikute, F. Wolski, Agata Pachołka, Grzegorz Szałachwij, Maciej Jedynak, T. Chomicz, B. Suska, M. Koźlakowski, Marcin Hałoń, A. Frączyk, D. Pastuszak, M. Chmielewska, I. Wawro, J. Wojtyra, P. M. M. Czublun, Max Koźlakowski, Łucja Furczoń, Klara Bącik, Teresa Sobczyk, Marysia Woyciechowska, W. Chomicz, Asia Wawro, Justyna Krześniak, P. Pangowski, Jagna, Kazik, Tadek Kowalscy-Klein, K. i J. Stereńczak, Magda i Stanisław Szczepańscy. P. Bącik i T. Pisarek, P. i D. Kowalscy, J. Mysielski.
  11. S. Stella zaprasza na spotkanie w piątek o g. 16.15 - Dziecięcej Rodziny Sercańskiej.
  12. Pomagali: Piekarnia Zalesie, Piotr Fryszczyn, Krzysztof Kulesza, Jacek Tokarski, Barbara Sapierzyńska, Marcin Amerlik, Robert Chmielewski, Wojciech Zygmunt, Dominik Stola, Beata Luty, Joanna Kornacka.
  13. WSPOMNIENIA: poniedziałek – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, wtorek – bł. Marii Luizy Merkert, środa – św. Alberta Wlk. ,czwartek – wsp. N.M.Panny Ostrobramskiej, piątek – św. Elżbiety Węgierskiej, sobota – bł. Karoliny Kózkównej.
  14. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs Przedmałżeński (17-19.11), Kurs Filip dla małżeństw (24-26.11).

KIOSKTYGODNIKI, OREMUS na XII, nowe - Trwajcie w miłości” oraz  KALENDARZE, nowe książki i albumy, podręcznik historii prof. Roszkowskiego i książki o rodzinie Ulmów.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/