Ur. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ - 11.06.2017

1. W najbliższy czwartek UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA. Msze święte - 9.00, 11.00 i 18.00. Tradycyjnie po Mszy św. o 11.00 pójdziemy w procesji do 4 ołtarzy, aby Chrystusa zaprosić do codzienności naszego życia.
    Bardzo proszę o dekorację swoich chrześcijańskich domów, jako świadectwo wiary.
    W poniedziałek próba Bielanek i "sypaczek" o godz. 19.00. Zachowajmy podczas procesji powagę godną Chrystusa (aby nie był to festyn).
  1. Od piątku OKTAWA Bożego Ciała, aż do następnego piątku Ur. Serca Jezusowego.
  2. CZERWCOWE - o godz. 18.00 (w niedz. o 17.30).
  3. Dziś wieczorem zaczynamy nowy Kurs do Bierzmowania kl. III gimnazjum i wyżej.
  4. W Boże Ciało świętować będziemy na Mszy św. o godz. 11.00 - 50. lecie ślubów zakonnych S. Antonelli.
  5. Wolontariusze rozdają dziś darmowe " Dobre Nowiny" szczególnie ciekawe dziś.
  6. W piątek młodzież, nie tylko z wolontariatu, jedzie do WILNA. Wyjazd o 5.00.
  7. W sobotę nasi Młodzi tak świętowali na Lednicy.
  8. Dziś Zapraszam szczególnie na część naszej Parafii o 13.45 oraz o 14.00.
  9. Wspomnienia: we wtorek - św. Antoniego z Padwy, w środę - bł. Michała Kozala, w sobotę - św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  10. SŁUŻBA CZYTAŃ w k-le w NIEDZIELE (a także w TYGODNIU). W zakrystii jest grafik z miejscami na osoby do czytania, śpiewania i modl. powszechnej. Bardzo proszę o wpisywanie się, aby służba była przewidywalna, a nie spontaniczna.
  11. Dziś w Warszawie Marsz dla życia i rodziny (start o 13.00 z pl. Trzech Krzyży).
  12. Dziękuję za pomoc przy drewnie: J. Dracz, H. Kuc, dk. Łukasz i P. Bogdan.
  13. Dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu Prałata Marcjana i posiłku dla księży: E. Godlewska, P. Irena, M. Kowalska, D. Kroc, Agn. Lechowicz, J. Olendzka, Sv. Philipionok, M. Piotrowski, A. Pisarek, W. Polit, E. Urwalska, T. Wawro, L. Waligóra, Z. Winiarek, B. Dąbrowski, J. Solecki i Chór oraz Żywy Różaniec i asysta liturgiczna, Totus Tuus i zakład pogrzebowy Hades.
  14. Dziękuję za ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w kwocie 1530 zł.
  15. Dom Rekolekcyjny: - Kurs Przedmałżeński (16-18); -Kurs Tobiasz i Sara (23-25.06); a w lipcu REO oraz ROR i Kurs Posłani (7-9.07).
  16. Przypominamy o GODNYM STROJU w kościele (nie mylić z plażą czy sportem).

KIOSK:     TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, "Oremus" - na czerwiec i wakacje, "Miłujcie się", Książeczka O Fatimie -100 r., Modlitwy do św. Józefa.

ZAPOWIEDZI: I. Paweł KLOCH - kaw. z par. tut. i Aleksandra MAŁECKA - panna z Piaseczna.

II. Jan Jerzy EBERT - kaw. z par. tut. i Grażyna Sylwia BARAŃSKA-panna z W-wy

Marcin PAWLAK - kaw. z par. tut.  i Magdalena MYSZKOWSKA - panna z Żyrardowa,