WIELKANOC 2017

1. Zmartwychwstanie Pana Jezusa jest największym Świętem chrześcijan. Towarzyszy mu OKTAWA (8 dni) ciągłej radości z tego Wydarzenia. (Nie ma postu w piątek).
  2. W Dzień Świąt tradycyjnie TACA na Katolicki Uniwersytet Lubelski (KUL).
  3. W Okresie Wielkanocnym odprawiamy DROGĘ ŚWIATŁA. Zapraszamy na radosne rozważanie prawdy Zmartwychwstania - w piątki po wieczornej Mszach św. .
  4. Za tydzień NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA z uroczystą KORONKĄ i Adoracją w GODZINIE MIŁOSIERZDIA (bez Mszy św.). Pomagać nam będą Wolontariusze ŚDM. Zakończymy namaszczeniem "Olejem Miłosierdzia", przywiezionym z Łagiewnik.
  5. Za tydzień na Sumie prosimy za Ojczyznę i o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia.

1. W czwartek - Msza św. z MODLITWA O UZDROWIENIE za przyczyną naszego Patrona.
  2. W sobotę - 22 bm. do św. RITY - Patronki Spraw beznadziejnych (intencje i róża).
  3. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 00 - Promocja Kandydatów na Ministrantów.

1. Dziękuję tym, którzy uświetnili nasze TRIDUUM : Ministrantom, Szafarzom, Chórowi i Scholii młodzieżowej, Bielankom, Oazie i Kościołowi Domowemu, Totus Tuus, Odnowie w Duchu Świętym, Wolontariuszom ŚDM, Żywemu Różańcowi, PANOM ze STRAŻY przy Grobie Bożym (aż 52), Mężczyznom św.Józefa i Harcerzom oraz Rodzinie Walasek i E. Jurkiewicz, K. Trojanowskiej, I. Wawro, J. Olendzkiej, A. i K. Olszak, L. Krasuckiej, M. Malinowskiej, A.i A. Pisarek, Z. Kłoda, A. Bulskiej, M. Postek i Sz. Grzyb.
  2. SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA składam KAMILOWI, ks. Sławkowi, Ks. Czesławowi, dk. Łukaszowi oraz S. Mateuszy, S. Teresili, Siergiejowi, B. Dąbrowskiemu, J. Soleckiemu, R. Chmielewskiemu, P. Czublun, Zb. Szot i G. Kusoskiemu i P. Konarzewskiemu.

1. Proszę o pomoc mężczyzn w układaniu pociętego drewna w czwartek od południa.
  2. Dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Bożego. To piękny dar serc i wiary.
  3. Ofiary na Fundusz Budowy Kościoła przenosimy za tydzień.
  4. pl zamieszcza krótki reportaż z naszej Parafii.
  5. Jutro czynny będzie nasz KIOSK.