XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 28.06.2020

Trwa ROK MISJI ŚWIĘTYCH. Te MISJE, prowadzi sam Bóg. Bądźmy czujni !!!

W WAKACJE:
- MSZE święte w niedziele - normalnie (nie ma już Mszy św. niedzielnej w sobotę)
.

- KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.
- SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą
.

- ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.

Transmisja: Msze św. o godz. 9.00 i SUMA, a w tygodniu tylko wieczorem.
ADORACJA (codziennie): od 17.30-18.00 - dla wynagrodzenia i uproszenia łask.
Od jutra Msze św. poranne w starym kościele, a od czwartku także wieczorne.

1. NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE (do wtorku) o godz. 18.00, a dziś o 17.30.
  2. Dziś witamy świętą Karmelu – św. Elżbietę od Trójcy Świętej.
  3. Tydzień temu – Mężczyźni św. Józefa (MsJ) przyjęli zobowiązania swojej formacji.
  4. Jutro Nabożeństwo do św. JANA PAWŁA II, po Mszy św. wieczornej.
  5. W tym tygodniu wypada: I. CZWARTEK (adoracja od 17.30 i Msza św. o powołania); I. PIĄTEK (spowiedź rano oraz od godz. 17.00); I. SOBOTA miesiąca (Nabożeństwo FATIMSKIE od g. 17.00 z konferencją i różańcem i Mszą św. za ŻYWY RÓŻANIEC i Ojczyznę).
  6. Zakończone zostały warsztaty dla dziewcząt i kobiet-„Odkryj piękno…”. Dziękuję ok 100 kobietom i s. Annie Pudełko.
  7. W wakacje grupa zapaleńców organizuje zajęcia – „Tydzień ze Świętymi” w terminie - 27-31.07. br. Info o zapisach na plakacie (czas na różna warsztaty, zabawy i modlitwę).
  8. Dziś nasza CARITAS będzie kwestować na wakacyjną pomoc dla najuboższych parafii i najbardziej potrzebujących (wpłaty na konto; 12 rodzin, 3 rodzin z dziećmi, 2 osoby niepełnosprawne, 2 osoby bez pracy i starsze samotne i schorowane osoby).
  9. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: ogrodzenie od strony domków szkolnych, oświetlenie św. Huberta, miejsce na śmietnik, wymienione kontenery,….)
  10. WSPOMNIENIA: jutro – Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła, piątek – święto św. Tomasza Apostoła, w sobotę – bł. Pier Giorgia Frassatiego, za tydzień - św. Marii Goretti.
  11. DOM REKOLEKCYJNY: w wakacje – REO (12-19.07) i o Radości w Duchu Świętym (19-25.07).

KIOSK: „Oremus” (lipiec i sierpień), nowy - „Mały Gość Niedzielny” i nowe -„Miłujcie się” oraz tygodniki i książki o Prymasie Tysiąclecia oraz nowe obrazy. Polecam: komiksy dla dzieci i nie tylko: „Jeden do jednego” i „Zimny Dół, gorące serca” o lokalnych wydarzeniach II wojny. Pojedynczo po 20 zł, a w komplecie po 30 zł. Autor – Sebastian Sęk.

- NIE USTAWAJMY W MODLITWIE BŁAGALNEJ o oddalenie i pokonanie zarazy oraz głębokie nawrócenia.