XIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 05.07.2020

Trwa ROK MISJI ŚWIĘTYCH. Te MISJE, prowadzi sam Bóg. Bądźmy czujni !!!

W WAKACJE:
- MSZE święte w niedziele - normalnie (nie ma już Mszy św. niedzielnej w sobotę)
.
- KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.
- SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.
- ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.

Transmisja: Tylko SUMA, a w tygodniu tylko Święta, Uroczystości i ważne dni.
ADORACJA (codziennie): od 17.30-18.00 - dla wynagrodzenia i uproszenia łask.

1. Dziś o 17.30 NABOŻEŃSTWO ADORACYJNE z racji I. Niedzieli Miesiąca.
  2. W piątek o 17.20 WYPOMINKI, a po nich Msza św. za polecanych w Wypominkach.
  3. W wakacje grupa zapaleńców organizuje zajęcia – „Tydzień ze Świętymi” w terminie - 27-31.07. br. Info o zapisach na plakacie (czas na różna warsztaty, zabawy i modlitwę).
  4. Pamiętajmy w modlitwie o wypoczywającym Krzysztofie oraz naszym Organiście.
  5. Młodzież była na pielgrzymce rowerowej do Pieczysk z podziękowaniem za formację.
  6. Zaległe podziękowania: ORGANY – L. Waligóra, E. Urwalska, B. Luty, Al. Kamińska, J. Wysokińska, Rodz. Beśka, Bącik, Call, Olszak, Suska, Sobieckich, M. Świetlik, B. Browarek, Z. Lubryczyńska, M. Pieńkowska, i innym anonimowym Ofiarodawcom.
  7. Dziękuję: Rodzicom: Dzieci Komunijnych: 4500 i Dzieci Rocznicowych: 750 oraz Bierzmowanym: dar welonu i 430 zł.
  8. Dziękuję także: A. Kulita, A. Poruszek, A. Aleksandrowicz, W. Skalski, Z. Szot, W. Szot, J. Rabiega, R. i M. Chmielewscy, r. Kowalskich, Call, Fryszczyn, Suska, Wrona i Anonimowym.
  9. Dziś TACA INWESTYCYJNA: ogrodzenie od strony domków szkolnych, oświetlenie św. Huberta, miejsce na śmietnik, wymienione kontenery,….)
  10. WSPOMNIENIA: jutro – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, środa – św. Jana z Dukli, w sobotę – święto św. Benedykta.
  11. DOM REKOLEKCYJNY: w wakacje – REO (12-19.07) i o Radości w Duchu Świętym (19-25.07).
  12. STRÓJ W WAKACJE w kościele: GODNY, niekoniecznie WYGODNY.

WYBORY – ważne i zgodne z obiektywnym kryterium ewangelicznym.

ZAPOWIEDZI: I. Łukasz Mieczysław SZKLARSKI – kaw. z par. tut. i Żaneta Maria PIWOWARSKA – panna z Chynowa

KIOSK: „Oremus” (lipiec i sierpień), nowy - „Mały Gość Niedz.” i nowe -„Miłujcie się” oraz tygodniki i książki o Prymasie Tysiąclecia oraz nowe obrazy. (Polecam: komiksy dla dzieci i nie tylko: „Jeden do jednego” i „Zimny Dół, gorące serca” o lokalnych wydarzeniach II wojny. Pojednyńczo po 20 zł, a w komplecie po 30 zł. Autor – Sebastian Sęk).

- NIE USTAWAJMY W MODLITWIE BŁAGALNEJ o oddalenie i pokonanie zarazy oraz głębokie nawrócenia.