XV NIEDZIELA ZWYKŁA - 12.07.2020

Trwa ROK MISJI ŚWIĘTYCH. Te MISJE prowadzi sam Bóg. Bądźmy czujni!!!

W WAKACJE:
- MSZE święte w niedziele - normalnie (nie ma już Mszy św. niedzielnej w sobotę)
.
- KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.
- SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.
- ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.

Transmisja: Tylko SUMA (a w tygodniu tylko Święta, Uroczystości i ważne dni).
ADORACJA (codziennie): od 17.30-18.00 - dla wynagrodzenia i uproszenia łask.

1. Dziś o 17.30 NIESZPORY.
  2. W czwartek - MSZA św. z MODLITWĄ O UZDROWIENIE za przyczyną naszego Patrona św. Huberta.
  3. Także w ten dzień wypada Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z góry KARMEL. Będziemy odnawiać przyjęcie SZKAPLERZA lub dla chętnych – możliwość przyjęcia (w Kiosku są szkaplerze).
  4. Już za 2 tygodnie odbędą się zajęcia – „Tydzień ze Świętymi” w terminie - 27-31.07. br. (czas na różne warsztaty, zabawy i modlitwę).
  5. WSPOMNIENIA: jutro – św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, wtorek – św. Kamila de Lellis, środa – św. Bonawentury, w sobotę – św. Szymona z Lipnicy.
  6. DOM REKOLEKCYJNY: od dziś – REO (12-19.07) i Rekolekcje o Radości w Duchu Świętym (19-25.07).
  7. STRÓJ W WAKACJE w kościele: GODNY, niekoniecznie WYGODNY.

ZAPOWIEDZI:
II. Łukasz Mieczysław SZKLARSKI
– kaw. z par. tut. i Żaneta Maria PIWOWARSKA – panna z Chynowa
I. Michał Marcin GLEGOŁA, kaw. i Magdalena GROCHOWSKA, panna, oboje z par. tut.
Michał Tomasz LEWANDOWSKI, kaw. z Legionowa i Anna SCHREIBER, panna z par. tut.

KIOSK: „Oremus” (lipiec i sierpień), nowy - „Mały Gość Niedz.” i nowe -„Miłujcie się” oraz tygodniki i książki o Prymasie Tysiąclecia oraz nowe obrazy. (Polecam: komiksy dla dzieci i nie tylko: „Jeden do jednego” i „Zimny Dół, gorące serca” o lokalnych wydarzeniach II wojny. Pojedynczo po 20 zł, a w komplecie po 30 zł. Autor – Sebastian Sęk).

- NIE USTAWAJMY W MODLITWIE BŁAGALNEJ o oddalenie i pokonanie zarazy oraz głębokie nawrócenia.