XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 19.07.2020

Trwa ROK MISJI ŚWIĘTYCH. Te MISJE, prowadzi sam Bóg. Bądźmy czujni !!!

W WAKACJE:
- MSZE święte w niedziele - normalnie (nie ma już Mszy św. niedzielnej w sobotę)
.
- KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.
- SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą
- ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.

Transmisja: Tylko SUMA (a w tygodniu tylko Święta, Uroczystości i ważne dni).
ADORACJA (codziennie): od 17.30-18.00 - dla wynagrodzenia i uproszenia łask.

1. Dziś o 17.30 NIESZPORY.
  2. Jutro Imieniny Ks. Czesława. Dziękując Mu za pomoc, życzymy wielu wielkich łask w służbie Jezusowi Chrystusowi.
  3. W środę jak każdego 22 dnia miesiąca NABOŻEŃSTWO do św. RITY, Patronki Spraw Beznadziejnych (pamiętajmy o intencjach oraz róży).
  4. Za tydzień z racji św. Krzysztofa - Patrona KIEROWCÓW - po każdej Mszy św. nastąpi poświęcenie pojazdów. I jak zwykle coś otrzymamy, a ofiary będą na akcję pomocy polskim Misjonarzom – MIVA Polska.
  5. Już za tydzień odbędą się zajęcia – „Tydzień ze Świętymi” (27-31.07. br.) - czas na różne warsztaty, zabawy i modlitwę.
  6. WSPOMNIENIA: jutro – św. Czesława, środa – święto św. Marii Magdaleny, czwartek - św. Brygidy i św. Krystyny, piątek – św. Kingi, w sobotę – święto św. Jakuba Ap. i św. Krzysztofa.
  7. DOM REKOLEKCYJNY: od dziś – Rekolekcje o Radości w Duchu Świętym (19-25.07).
  8. STRÓJ W WAKACJE w kościele: GODNY, niekoniecznie WYGODNY.

ZAPOWIEDZI:
II.
- Michał Marcin GLEGOŁA, kaw. i Magdalena GROCHOWSKA, panna, oboje z par. tut.
- Michał Tomasz LEWANDOWSKI, kaw. z Legionowa i Anna SCHREIBER, panna z par. tut.

KIOSK: „Oremus” (sierpień), nowy - „Mały Gość Niedz.” i nowe -„Miłujcie się” oraz tygodniki i książki o Prymasie Tysiąclecia oraz nowe obrazy. (Polecam: komiksy dla dzieci i nie tylko: „Jeden do jednego” i „Zimny Dół, gorące serca” o lokalnych wydarzeniach II wojny. Pojedynczo po 20 zł, a w komplecie po 30 zł. Autor – Sebastian Sęk).

- NIE USTAWAJMY W MODLITWIE BŁAGALNEJ o oddalenie i pokonanie zarazy oraz głębokie nawrócenia.