XVII NIEDZ. ZWYKŁA – 26.07.2020

Trwa ROK MISJI ŚWIĘTYCH. TeMISJE, prowadzi sam Bóg. Bądźmy czujni !!!

W WAKACJE:

- MSZE święte w niedziele.

- KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.

- SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.

- ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.

Transmisja: Tylko SUMA(a w tygodniu tylko Święta, Uroczystości i ważne dni).

ADORACJA (codziennie): od 17.30-18.00 - dla wynagrodzenia i uproszenia łask.

1. Dziś o 17.30 NIESZPORY.
  2. Jutro NAB. przy RELIKWIACH KRWI św. JANA PAWŁA II. Zapraszamy.
  3. Od jutra - zajęcia – „Tydzień ze Świętymi” (27-31.07. br.) - czas na różne warsztaty, zabawy i modlitwę. Lista już zamknięta.
  4. W sobotę już1 sierpnia i 76 rocznica Powstania Warszawskiego. Modlimy się tego dnia za poległych w walce o wolność. O 17.00 uderzą dzwony.
  5. Jest to zarazem I. SOBOTA miesiąca. O godz. 17.00 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE (konferencja, różaniec i Msza św. za Róże naszego Żywego Różańca i Ojczyznę).
  6. Przypominamy, że SIERPIEŃ jest MIESIĄCEM TRZEŹWOŚCI, z racji patriotycznych   i religijnych (tym bardziej, że czai się nadal widmo pandemii). Na ołtarzu Matki Bożej wyłożona jest KSIĘGA TRZEŹWOŚCI z zaproszeniem do wpisania się.
  7. Dziś po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Otrzymamy pamiątkę, a ofiary składane są na wsparcie polskich misjonarzy (akcja MIVA Polska).
  8. WSPOMNIENIA: wtorek – św. Charbela, środa – św. Marty, piątek – św. Ignacego z Loyoli, wsobotę – św. Alfonsa Marii Liguoriego.
  9. Za tydzień - TACA INWESTYCYJNA – wykonano daszki do wejścia dolnego oraz do starej plebanii.
  10. STRÓJ W WAKACJEw kościele:GODNY, niekoniecznie WYGODNY.

KIOSK: „Oremus” (sierpień), nowy - „Mały Gość Niedz.” i nowe -„Miłujcie się” oraztygodniki iksiążki o Prymasie Tysiąclecia oraznowe obrazy. (Polecam: komiksy dla dzieci i nie tylko: „Jeden do jednego” i „Zimny Dół, gorące serca” o lokalnych wydarzeniach II wojny. Pojedynczo po 20 zł, a w komplecie po 30 zł. Autor – Sebastian Sęk).

- NIE USTAWAJMY W MODLITWIE BŁAGALNEJ o oddalenie i pokonanie zarazy oraz głębokie nawrócenia.