XIX N. Zw. 13.08.2017

XIX  NIEDZ. ZWYKŁĄ- 13. 08. 2017

1.        W WAKACJE:

-KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.

- SPOWIEDŹ w tygodniu - 10 min. przed Mszą świętą.

- Msze święte w niedziele normalnie (jest Msza św. o 12.30).

- ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.

- W sierpniu nie będzie NIESZPORÓW.

2.        Zachęcam do wpisywania się do KSIĘGI TRZEŹWOŚCI (na ołtarzu Matki Bożej).

3.        Wewtorek  uroczystość Wniebowzięcia NMP, msze Święte jak w niedzielę. Tego dnia także przypada 97-ma rocznica Cudu nad Wisłą - zwycięstwa nad bolszewikami. Z racji na Uroczystość nie ma wieczornej Adoracji NS.

4.        15.08 o godz. 7:00 rusza z naszej parafii pielgrzymka do Pieczysk.

5.        Wspomnienia:w poniedziałek - św. Maksymiliana Marii  Kolbego, w czwartek - św. Jacka.

6.        Prośba o modlitwę za pielgrzymów....niosą nasze intencje.

7.        Harcerze i harcerki proszą o modlitwę za 2 druhny z łódzkiej chorągwi, które zginęły w wypadku na obozie harcerskim w Borach Tucholskich w czasie nawałnicy.

8.        Za tydzień na "Zimnych Dołach" o 12:00 Msza Święta w 73. rocznicę walki Kompani Leśnej im. por. "Szarego" NSZ.

9.        W czwartek - Msza św. z MODLITWĄ o UZDROWIENIE za wstaw. naszego Patrona

KIOSK:

TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny; "OREMUS", oraz płyty DVD i CD, KUBKI- specjalne o radości.

ZAPOWIEDZI:

II. Grzegorz KREJDYNER - kaw. z . par. tut i Sylwia AUGUSTYNIAK - panna z Kędzierówki

Zbigniew PRUSKI - kaw. z W-wy i Paulina Irena GAWARSKA - panna z par. tut.

Rafał Bogusław MLECZAREK - kaw. z par. tut. i Ewa Weronika GAJEK - panna z Żabieńca