XX NIEDZ. ZWYKŁA - 20. 08. 2017

XX  NIEDZ. ZWYKŁA- 20. 08. 2017

1.        W WAKACJE:

-KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.

- SPOWIEDŹ w tygodniu - 10 min. przed Mszą świętą.

- Msze święte w niedziele normalnie (jest Msza św. o 12.30).

- ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.

- W sierpniu nie będzie NIESZPORÓW.

2.        Zachęcamy do wpisywania się do KSIĘGI TRZEŹWOŚCI (na ołtarzu Matki Bożej).

3.        15.08 wyruszyła z naszej parafii pielgrzymka do Pieczysk. Wzięło w niej udział ok. 90 osób.

4.        We wtorek 22.08 nabożeństwo do św. Rity. Pamiętajmy o przyniesieniu róż do poświęcenia.

5.      Za tydzień nasz CARITAS będzie kwestowała na pomoc: 4 rodzinom wielodzietnym, 3 osobom niepełnosprawnym i osobom w podeszłym wieku. Dziękuję.

6.        Wspomnienia:w poniedziałek - św. Piusa X, we wtorekNMP Królowej, w piątekśw. Ludwika, Króla.

7.        W czwartekświęto św. Bartłomieja Apostoła

8.        W sobotę Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze święte o 9:00 i 18:00.

9.        Dziś na "Zimnych Dołach" o 12:00 Msza Święta w 73. rocznicę walki Kompani Leśnej im. por. "Szarego" NSZ.

KIOSK:

TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny; "OREMUS", oraz płyty DVD i CD, KUBKI- specjalne o radości.