XXI N. ZWYKŁA - 27.08.2017

1. KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.
  2. Od IX rozpoczynamy doroczną 40. GODZINNĄ ADORACJĘ (święte 3 dni). Przez ten czas (do niedzieli włącznie) zaproszeni jesteśmy do osobistego spotkania z Chrystusem, także w wymiarze całej Parafii. Msze święte o godz. 9.00 i 18.00. W niedzielę zakończymy Nieszporami i godz. 17.00 i Procesją Eucharystyczną.
  3. 1 IX wypada 78 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Modlić się będziemy za jej ofiary.
  4. W tym tygodniu wypadają: I PIĄTEK MIES. (SPOWIEDŹ rano oraz od godz. 15.30; odwiedzamy zgłoszonych CHORYCH); I. SOBOTA MIES. - NAB. FATIMSKIE o godz. 20.30 z Modlitwą Różańcową. Msza św. za członków Żywego Różańca o godz. 18.00.
  5. Jutro Nabożeństwo do św. JANA PAWŁA II, przy Relikwiach Jego Krwi.
  6. Za tydzień o godz. 10.10 KONF. CHRZCIELNA (obowiązkowa) - dla planujących CHRZTY we wrześniu i nast. miesiącach.
  7. Msza św. na rozpoczęcie Nowego ROKU SZKOLNEGO w nast. poniedziałek o godz. 8.00.
  8. Za 2 tygodnie - 10 września rozpoczniemy przygotowanie dzieci kl. III. i Rodziców do I KOMUNII ŚW. o godz. 10.00.
  9. Także 10 września po wieczornej Mszy św. rozpoczniemy przygotowanie Młodzieży kl. I. ponadgimnazjalnych i starszych do SAKR. BIERZMOWANIA.
  10. OAZA - spotkanie dla zainteresowanych formacją dla dzieci i młodzieży w Ruchu Oazowym - 10. IX. po Mszy św. o godz. 11.00.
  11. Wspomnienia: w poniedziałek - św. Augustyna, we wtorek Męcz. św. Jana Chrzciciela, w piątek bł. Bronisławy.
  12. Za tydzień po każdej mszy św. będzie można złożyć ofiarę do puszek dla poszkodowanych w wichurach sierpniowych.
  13. Dziękuję 76 osobom wpisanym do KSIĘGI TRZEŹWOŚCI.
  14. Dziś nasza CARITAS będzie kwestowała na pomoc: 4 rodzinom wielodzietnym, 3 osobom niepełnosprawnym i osobom w podeszłym wieku. Dziękuję.
  15. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA - zakończone prace hydrauliczne w gł. korytarzu Domu Par. oraz pr. remontowe z wymianą instalacji termicznej w jednym pomieszczeniu.

KIOSK:

TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela,;"OREMUS" oraz KUBKI o radości.

Informuję, że władze SS. Sercanek dokonały zmiany naszej Siostry zakrystianki. Odchodzi od nas S. MATEUSZA. Jej obowiązki przejmie S. LUDWIKA.  S. Mateuszy za pracę pełną radosnej służby bardzo dziękujemy. Zapamiętamy Ją z wdzięcznością.

Witamy także Ks, Henryka Korzeniowskiego, salezjanina. Będzie pomagał w spowiedzi.