XVI NIEDZ. ZWYKŁA - 22. 07. 2018

XVI NIEDZ. ZWYKŁA - 22.07.2018

1. Z największa radością zawiadamiam już finalnie, że w ostatnią sobotę z rąk Biskupa Liege Jeana Pierra Delville odebraliśmy w małej delegacji proboszcza i PP. Joanny i Krzysztofa Olendzkich- RELIKWIE naszego PATRONA - ŚW. HUBERTA(655-725). Mieliśmy przemiłe spotkanie najpierw z Dyr. Skarbca diecezji- Philippe George, zwiedzając przebogate dziedzictwo kultury i wiary tamtego regionu. Otrzymaliśmy w jakimś wielkim geście zaufania także Relikwie św. Lamberta (640-705)oraz św. Servacego (IV w.), św. Remakla ((VIw.) św. Hadelina ( (VIIw), i św. Trudona (VIIw) czyli swoisty cud rozmnożenia.

2. Od jutra rozpoczniemy NOWENNĘ dziękczynną za przybycie naszego PATRONA.

3. Im ks.Czesława za nami, a przed nami nowego wikariusza ks. Krzysztofa.

4. Dziś o 17.30 NAB. do św. RITY - Patronki Spraw Beznadziejnych (róże i intencje).

5. Wspomnienia: - pon. - św. św. Brygidy, patronki Europy, we wtorek - św. Kingę, w środę - św. Jakuba Ap. , w czwartek - św. Joachima i Annę, a w sobotę św. Charbela.

6. Za tydzień na sumie Prosić będziemy o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia i za naszą Ojczyznę.

7. Za tydzień poświęcimy pojazdy po każdej mszy św. Tradycyjnie ofiary składane będą przeznaczone na pomoc polskim misjonarzom -Akcja Miva Polska.

8. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorki także w wakacje na spotkania o godz. 20.00.

9. Pamiętajmy także o godnym stroju w kościele, niezależnie od miejsca.

10. Dom Rekolekcyjny: Rek Oazowe młodz.-studenckie- III.st. - 3-19.08.

ZAPOWIEDZI:

I. Paweł Adam MARCHLEWSKI - kaw. i Magdalena CZAPSKA- panna, oboje z par. tut.

Jakub Szymon MAŁECKI - kaw. z Piaseczna i Magdalena KOWALSKA - panna z par. tut.

KIOSK: TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, nowe "Miłujcie się". Polecam : "Ogień Ducha Świętego", "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi".

W WAKACJE:

- KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.

- SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.

- Msze święte w niedziele normalnie (jest Msza św. o 12.30).

- ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.