XVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 29.07.2018

-  ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO - używajmy darów Ducha Świętego.
- 100 lecie Niepodległości Ojczyzny - włączmy się modlitwą
.

1. Dziękujemy wciąż za przybycie w - RELIKWIACH naszego PATRONA - ŚW. HUBERTA(655-725). Wypraszajmy łaski także Diecezji Liege i Jej Biskupowi Jeanowi Pierr Delville oraz Dyr. Skarbca diecezji- Philippowi George. (Relikwie św. Lamberta (640-705)oraz św. Servacego (IV w.), św. Remakla ((VIw.) św. Hadelina ( (VIIw), i św. Trudona (VIIw) -  swoisty  cud rozmnożenia.
  2. Jutro kolejne NABOŻEŃSTWO przy relikwiach Krwi św. JANA Pawła II.
  3. Dziś poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. Tradycyjnie ofiary składane będą przeznaczone na pomoc polskim misjonarzom -Akcja Miva Polska.
  4. Za tydzień o 10.10 - KONFERENCJA CHRZCIELNA dla planujących CHRZTY w sierpniu czy następnych miesiącach.
  5. W tym tygodniu przypada: Czwartek (od 17.00 Adoracja), I. Piątek (spowiedź od 17.00) i I. Sobota m-ca (nabożeństwo I. sobót M-ca od 17.00).
  6. 1 Sierpnia to 74. Rocznica POWSTANIA WARSZAWSKIEGO. Zapraszam na wieczorną Msze św. w intencji poległych i żyjących Powstańców i łaski dla naszej Ojczyzny.
  7. Zachęcam do wpisania się do KSIĘGI TRZEŹWOŚCI na sierpień (na ołtarzu Matki Bożej).
  8. Gościmy Chór Polonia. Zapraszam we wtorek w Wigilię Powstania na KONCERT PATRIOTYCZNY - po wieczornej Mszy świętej.
  9. Informuję, że za tydzień - 5 sierpnia podczas SUMY o godz.12.30 odbędzie się Jubileusz 25. lecia S. Elżbietanki - S. Łukaszy.
  10. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorki także w wakacje na spotkania o godz. 20.00.
  11. Wspomnienia: - we wtorek - św. Ignacego z Loyoli, w środę - św. Alfonsa M. Liguoriego, w czwartek - bł. Augusta Czartoryskiego a w sobotę św. Jana Marii Vianneya.
  12. Pamiętajmy o godnym stroju w kościele, niezależnie od miejsca.
  13. Dziś nasza CARITAS kwestuje na potrzeby wakacyjne naszych rodzin wielodzietnych oraz osób samotnych i niepełnosprawnych.
  14. Za tydzień TACA Inwestycyjna: trwa remont w Domu Parafialnym i zakupione drewno.

ZAPOWIEDZI:
I. Adrian Artur ŻÓRAWSKI-kaw.z Chynowa i Natalia Kinga DOBA- panna z par. tut.

- Grzegorz JAWOREK - kaw. z Zal. Grn. i Marta GRZYB - panna z W-wy,

- Tadeusz Oskar KRZYŻANOWSKI - kaw. z par. tut. i Weronika Helena BERNAT - panna z W-wy.

II. Paweł Adam MARCHLEWSKI - kaw. i Magdalena CZAPSKA - panna; oboje z par. tut.

- Jakub Szymon MAŁECKI - kaw. z Piaseczna i Magdalena KOWALSKA - panna z par. tut.

KIOSK:
TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, nowe "Miłujcie się".  Polecam : "Ogień Ducha Świętego", "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi".

W WAKACJE:

- KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.

- SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.

- Msze święte w niedziele normalnie.

- ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.