XX NIEDZ. ZWYKŁA - 16.08.2020

W WAKACJE:

• Msze święte w niedziele wg. normalnego porządku.
  • KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.
  • SPOWIEDŹ w tygodniu rano - 10 min. przed Mszą świętą, wieczorem – od 17.30 - podczas adoracji.
  • ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.

1. Przewodniczący Episkopatu ogłosił, że dzisiejsza niedziela 16 sierpnia jest Dniem Solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Kard. Kazimierz Nycz zadecydował, że dzisiaj w kościołach Archidiecezji Warszawskiej odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc Libanowi. Ofiary można składać po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła. - wszystkim ofiarodawcą serdecznie dziękujemy.

2. Dzisiaj o godz. 17.30 nieszpory niedzielne – zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. We wtorek adoracja od 18.30 – 20.00

4. Na ołtarzu Matki Bożej jest wyłożona - KSIĘGA ABSTYNECJI. Otoczmy modlitwą osoby zmagające się z problemem alkoholowym i ich rodziny.

5. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. za wstawiennictwem Św. Huberta – z modlitwą o uzdrowienie.

6. W sobotę zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i nabożeństwo do św. Rity (podczas nabożeństwa odbędzie się błogosławieństwo róż.)

STRÓJ W WAKACJE w kościele: GODNY, niekoniecznie WYGODNY.

WSPOMNIENIA:

Poniedziałek – św. Jacka – kapłana , dominikanina. Środa – św. Jana Eudesa, prezbitera. Czwartek - św. Bernarda – opata i doktora Kościoła. Piątek- św. Piusa X – papieża.

Sobota - Najświętszej Maryi Panny Królowej.

KIOSK:Niedziela” oraz „Gość Niedzielny” i nowe -„Miłujcie się

ZAPOWIEDZI: Grzegorz Andrzej Witczak - kaw. z par św. Łukasza w Drzewicy i Monika Ewa Krajewska - panna z par. tut ( zapowiedź 1)

NIE USTAWAJMY W MODLITWIE BŁAGALNEJ o oddalenie i pokonanie zarazy oraz głębokie nawrócenia.