XXI NIEDZ. ZWYKŁA - 23.08.2020

TRWA ROK MISJI ŚWĘTYCH. TE MISJĘ, PROWADZI SAM BÓG.BĄDŹMY CZUJNI !!!

W WAKACJE:

• Msze święte w niedziele wg. normalnego porządku.
  • KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.
  • SPOWIEDŹ w tygodniu rano - 10 min. przed Mszą świętą,
  • ADORACJA codziennie od 17.30 w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.
  1. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek w zeszłą niedzielę na pomoc Libanowi.

2. Dzisiaj o godz. 17.30 nieszpory niedzielne – zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. We wtorek adoracja od 18.30 – 20.00

4. W środę Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej – Mszę Św. w tym dniu o 9.00 i 18.00

5. Na ołtarzu Matki Bożej jest wyłożona - KSIĘGA ABSTYNECJI. Otoczmy modlitwą osoby zmagające się z problemem alkoholowym i ich rodziny.

6. W czwartek o godz. 18.00 - Msza św. za wstawiennictwem Św. Huberta

STRÓJ W WAKACJE w kościele: GODNY, niekoniecznie WYGODNY.

WSPOMNIENIA: Poniedziałek – święto św. Bartłomieja, apostoła. We wtorek św. Ludwika – króla i św. Józefa Kalasantego – kapłana. W środę - Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Czwartek – św. Moniki. Piątek- św. Augustyna - biskupa doktora Kościoła. Sobota – wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

KIOSK: „Niedziela” oraz „Gość Niedzielny” i nowe -„Miłujcie się” (książki obrazy i inne pamiątki religijne)

ZAPOWIEDZI: Grzegorz Andrzej Witczak - kaw. z par św. Łukasza w Drzewicy i Monika Ewa Krajewska - panna z par. tut ( zapowiedź 2)

NIE USTAWAJMY W MODLITWIE BŁAGALNEJ o oddalenie i pokonanie zarazy oraz głębokie nawrócenia.