XXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 30.08.2020

ROK MISJI ŚWIĘTYCH. Te MISJE, prowadzi sam Bóg. Bądźmy czujni!!!

WAŻNE:
- ADORACJA w piątek od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.
- KANCELARIA czynna - PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej
.
Transmisja: Tylko SUMA (a w tygodniu tylko Święta, Uroczystości i ważne dni).
- ADORACJA (codziennie): od 17.30-18.00 - dla wynagrodzenia i uproszenia łask.

1. Dziś o 17.30 NIESZPORY.
  2. Jutro NABOŻEŃSTWO przy Relikwiach KRWI św. JANA PAWŁA II. Zapraszamy.
  3. Od wtorku przeżywamy 40-to Godzinne Nabożeństwo (wtorek, środa, czwartek). Msze św. o godz. 7.15, 9.00 i 18.00 (w czwartek na zakończenie – połączone z procesją. We wtorek nawet adoracja po wieczornej Mszy św., a o 20.00 Adoracja Grupy Odnowy do 21.00.
  4. 1 września 81 rocznica wybuchu II wojny światowej. Omadlać będziemy świat i Ojczyznę.
  5. Zapraszamy na Mszę na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego we wtorek o godz. 8.00.
  6. W tym tygodniu wypada: I. CZWARTEK (adoracja włączona w Nabożeństwo i Msza św. wieczorna o powołania); I. PIĄTEK (SPOWIEDŹ rano i od g. 15.30, dodatkowa MSZA św. o g.16.00) i I. SOBOTA miesiąca (o g. 17.00 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE (konferencja, różaniec i Msza św. za Róże Żywego Różańca i Ojczyznę).
  7. Dziękuję 45 Osobom, za podjęcie abstynencji sierpniowej.
  8. Za tydzień o 10.10 KATECHEZA CHRZCIELNA (Chrzty we wrześniu i później).
  9. Za tydzień podam terminy przygotowania do I. Komunii św. i Sakramentu Bierzmowania.
  10. Jutro Spotkanie Odpowiedzialnych Grup Młodzieżowych o 19.30.
  11. Za tydzień po Mszy św. wieczornej – krótkie spotkanie modlitewno-formacyjne młodzieży OAZY i Kościoła Domowego.
  12. W sobotę Dzień Skupienia ODNOWY i wyjazd rowerowy młodych z Zostaw Ślad (duchowo-integracyjny).
  13. WSPOMNIENIA: wtorek – bł. Bronisławy, czwartek - św. Remakla, piątek – bł. Sióstr Nazaretanek z Nowogródka, w sobotę – św. Matki Teresy.
  14. Prośba o pomoc w ułożeniu pociętego drewna - w piątek i sobotę.
  15. Wczoraj odbył się u nas tzw. SPOTKANIE DEKANALNE.
  16. Dziś nasza Caritas kwestuje na pomoc naszym najuboższym.
  17. Za tydzień - TACA INWESTYCYJNA – poprawiono postument św. Huberta, odnowiono wyremontowano pomieszczenia Wikariusza, generalny remont kolejnego pokoju z łazienką w Domu Rekolekcyjnym, zakupiono prawie 60 mp. drewna.
  18. Wszystkie GRUPY proszę o szybki start formacyjny , tym bardziej, że 4.10 zaczniemy MISJE ŚWIĘTE !!!!

KIOSK: TYGODNIKI oraz „Oremus” (wrzesień i październik), nowy - „Mały Gość Niedzielny”,  książki o Prymasie Tysiąclecia.
 Przy KIOSKU są już do nabycia podręczniki od religii dla klas II, III i IV.

- NIE USTAWAJMY W MODLITWIE BŁAGALNEJ o oddalenie i pokonanie zarazy.

WITAMY wśród nas nowego Ks. WIKARIUSZA – Ks. MARCINA UHLIKA.
Witamy także nową Siostrę Zakrystiankę – S. MIECZYSŁAWĘ.