XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 06.09.2020

ROK MISJI ŚWIĘTYCH. Te MISJE, prowadzi sam Bóg. Współpracujmy!!!
Za tydzień gościć będziemy ponownie ks. Prof. M. NOWAKA, który pomaga nam podjąć pracę nad czasem MISJI ŚWIĘTYCH.

WAŻNE:
- ADORACJA w piątki od Mszy św. porannej (KORONKA do Miłosierdzia Bożego).
- KANCELARIA czynna – normalnie – 4 razy w tygodniu
.

Transmisja: Tylko SUMA (a w tygodniu tylko Święta, Uroczystości i ważne dni).
ADORACJA (codziennie): od 17.30-18.00 - dla wynagrodzenia i uproszenia łask.

1. Dziś o 17.30 NABOŻEŃSTWO ADORACYJNE.
  2. Jutro o 16.00 Spotkanie katechetyczne, a wieczorem o 19.30 RADA PARAFIALNA.
  3. Dziękuję modlącym się podczas 40-to Godzinnego Nabożeństwa.
  4. W piątek o 17.20 WYPOMINKI, a po nich Msza św. za polecanych zmarłych.
  5. Dziś o 10.10 KATECHEZA CHRZCIELNA (CHRZTY we wrześniu i później).
  6. Przygotowanie do I. Komunii św. zaczniemy 20 września (Dzieci w kościele, Rodzice w salce).
  7. Zapisy na Kurs do Bierzmowania młodzieży kl. I i starszej Szkół Średnich za tydzień (13.09) po wieczornej Mszy św. Spotkanie z młodzieżą rodzicami w kościele.
  8. Spotkanie organizacyjne dla ministrantów za tydzień o 10.20 z rodzicami.
  9. Kandydatów zapraszamy za tydzień na 10.20.
  10. Lektorów zaprasza ks. Marcin na Mszę św. we wtorek 8.09 na 18.00 i po Mszy św.
  11. Dziś po Mszy św. o 18.00 – spotkanie modlitewno-formacyjne. młodzieży Oazy i Kościoła Domowego.
  12. Wczoraj odbył się - Dzień Skupienia ODNOWY. Módlmy się o owoce tego czasu.
  13. Wczoraj Wspólnota Święta Rodzina podjęła kolejny rok formacji i służby (rekolekcje w Domu Rekolekcyjnym).
  14. Wczoraj był wyjazd rowerowy młodych z Księdzem grupy „Zostaw Ślad” na Marianki.
  15. Także nasz CHÓR wystartował z próbami w piątki o 19.00.
  16. WSPOMNIENIA: poniedziałek – bł. Ignacego Kłopotowskiego, wtorek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, środa – bł. Anieli Salawy i św. Piotra Klawera.
  17. Prośba o pomoc w ułożeniu pociętego drewna - w piątek i sobotę (jeszcze 1 transport). Dziękuję: M. Amerlik, P. Chromiec, P. Gamdzyk, D. Kozłowski, P. Pangowski i M. Wojciechowski oraz H. .
  18. Za tydzień TACA na nasze SEMINARIUM i zbiórka na bazylikę Grobu Bożego (przesuniętą z Wielkiego Piątku).
  19. BIBLIOTEKA na razie czynna w I i III niedzielę miesiąca.
  20. Dziś - TACA INWESTYCYJNA – poprawiono postument św. Huberta, odnowiono wyremontowano pomieszczenia Wikariusza, generalny remont kolejnego pokoju z łazienką w Domu Rekolekcyjnym, zakupiono prawie 60 mp. drewna.
  21. Wszystkie GRUPY proszę o szybki start formacyjny , tym bardziej, że 4.10 zaczniemy MISJE ŚWIĘTE !!!!

KIOSK: TYGODNIKI oraz „Oremus” (wrzesień i paźdz.), nowy - „Mały Gość Niedz.”,  książki o Prymasie Tysiąclecia, oraz nowe kalendarze.
 Przy KIOSKU są już do nabycia podręczniki od religii dla klas II, III i IV.

- NIE USTAWAJMY W MODLITWIE BŁAGALNEJ o oddalenie i pokonanie zarazy.