XXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 3. 09. 2017

1. KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.
  2. W piątek z woli naszych Biskupów , w święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny, odnowimy Akt Poświęcenia Kościoła w Polsce Najśw. Sercu Maryi.
  3. Dziękuję adorującym Jezusa podczas 40. GODZINNEGO NABOŻEŃSTWA.
  4. W najbliższy wtorek Odnowa w Duchu Świętym rozpoczyna inaugurację Nowego Roku formacji - Mszą św. o godz. 20.00 w kościele. Zainteresowanych a także wszystkich, którzy byli na jakichkolwiek rekolekcjach zapraszamy.
  5. W tym tygodniu wypada I. CZWARTEK MIES. ( modlimy sie o powołania z naszej parafii).
  6. Zbiórka ministrancka w sobotę o godz. 10.00, a kandydatów w niedzielę o godz. 10.10.
  7. Dziś o godz. 10.10 KONF. CHRZCIELNA (obowiązkowa) - dla planujących CHRZTY we wrześniu i nast. miesiącach.
  8. Za tydzień - 10. września rozpoczniemy przygotowanie dzieci kl. III. i Rodziców do I KOMUNII ŚW. o godz. 10.00.
  9. Także 10. września po wieczornej Mszy św. rozpoczniemy przygotowanie Młodzieży kl. I. ponadgimnazjalnych i starszych do SAKR. BIERZMOWANIA. Także zapraszam na spotkanie Rodziców.
  10. OAZA - spotkanie dla zainteresowanych formacją dla dzieci i młodzieży w Ruchu Oazowym - 10. IX. po Mszy św. o godz. 11.00.
  11. Za 2 tyg. Wolontariat - "Zostaw ślad" - Mszą św. wieczorną rozpocznie rok formacyjny.
  12. Dziś nasi Wolontariusze rozprowadzają darmowa gazetę Dobre Nowiny.
  13. Za tydzień w naszej diecezji - TACA na SEMINARIUM DUCHOWNE.
  14. Wspomnienia: w poniedziałek - bł. Męczennic z Nowogródka, w piątek - święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny i w sobotę - bł. Anieli Salawy.
  15. Dziś po każdej mszy św. można złożyć ofiarę do puszek dla poszkodowanych w wichurach.
  16. Dziś TACA INWESTYCYJNA - zakończone prace hydrauliczne w gł. korytarzu Domu Par. oraz pr. remontowe z wymianą instalacji termicznej w jednym pomieszczeniu
  17. Pani Sołtys Ewa Stroińska i R.S. na tradycyjną wyprzedaż garażową przy muzyce na Domance 10.09 (niedz.) od 14.00 - 18.00.

KIOSK:
TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, Oremus, nowe książki Edycji Paulińskiej, kalendarze ścienne i książkowe oraz KUBKI o radości.

ZAPOWIEDZI:
I. Kamil BIERNAT - kaw. z Kamionki i Jolanta SZYMAŃSKA - panna z par. tut.

Witamy wśród nas S. LUDWIKĘ.