XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 10. 09. 2017

1. NIESZPORY- o godz. 17.30.

2. Wczwartek - święto Podwyższenia KRZYŻA ŚWIĘTEGO. Msze św. o godz. 9.00 i18.00.

3. Za 2 tygodnie 24. 09. - przyjmiemy w Relikwiach ŚW. JACKA ODROWĄŻA, pierwszego polskiego dominikanina.

4. Dziś rozpoczynamy przygotowanie dzieci kl. III. i Rodziców do I KOMUNII ŚW..

5. Po wieczornej Mszy św. rozpoczniemy przygotowanie Młodzieży kl. I. ponadgimnazjalnych  i starszych do SAKR. BIERZMOWANIA. Zapraszam na spotkanie Rodziców.

6. OAZA- zaprasza dziś zainteresowanych formacją dla dzieci i młodzieży w Ruchu Oazowym po Mszy św. o godz. 11.00.

7. Jutro RADA PARAFIALNA ma swoje pierwsze powakacyjne spotkanie o godz. 19.30.

8. Nasze GRUPY PARAFIALNE już na nowo spotykają się i służą: BIBLIOTEKA już czynna; SCHOLA DZIECIĘCA - w niedz. o 10.10.; METANOIA w poniedziałki o 16.00; CHÓR w piątki zaprasza na godz. 19.00; SCHOLA MŁODZIEŻOWA - w piątki o 19.00.

9. Pozostałe GRUPYbardzo proszę o gorliwy start w służbie duszpasterskiej.

10. W najbliższy wtorek Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na kolejny Wieczór Uwielbienia  o godz. 20.00 w kościele. Zapraszamy.

11. Za tydzień Grupa "Zostaw ślad" - Mszą św. wieczorną rozpoczyna swój rok formacyjny.

12. Wspomnienia:w środę - św. Jana Chryzostoma, w czwartek - św. Podwyższenia Krzyża świętego, w sobotę- św. męcz. Korneliusza i Cypriana.

13. Dziękuję w imieniu naszego Biskupa za ofiary na- TACĘ na Seminarium Duchowne.

14. Zachęcam do tzw. konsultacji z Gminy o niektórych terenach Zalesia (plan na tablicy).

15. Dziękuję za ofiary na pokrzywdzonych w nawałnicach w kwocie 3395. Bóg zapłać.

16. Za tydzieńbędzie możliwość wsparcia remontu spalonej wieży katedry w Gorzowie Wielkopolskim (składka do puszek po Mszach św.).

17. Siostry od Aniołów zapraszają 17 bm. na Anielski Festyn Ewangelizacyjny (park zdrojowy).

KIOSK:

TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, OREMUS, książeczka - "Jezu, Ty się tym zajmij", Modlitwa poświęcenia Najśw. Sercu Maryi i inne nowe książki oraz KUBKI o radości.

ZAPOWIEDZI:

I.Paweł Piotr BORATYŃSKI - kaw. i Justyna Joanna NALEWKA - panna, oboje z par. tut.

Tomasz DUSZEK - kaw. z par. tut. i Żaneta Sylwia CHOJNACKA - panna z W-wy

II. Kamil BIERNAT - kaw. z Kamionki i JolantaSZYMAŃSKA - panna z par. tut.

KANCELARIAczynna już normalnie 4 dni w tygodniu wg starego grafiku.