XXIV N. ZWYKŁA - 17.09.2017

1. NIESZPORY - o godz. 17.30.
  2. Za tydzień 24.09 - przyjmiemy w Relikwiach ŚW. JACKA ODROWĄŻA, pierwszego polskiego dominikanina.
  3. Za tydzień jak w każda ostatnią niedz. mies. na Sumie modlić się będziemy o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia i za Ojczyznę.
  4. Dziękuję prawie wszystkim GRUPOM za gorliwy start Służby Bożej.
  5. W najbliższy czwartek jako III w mies. zapraszamy na MSZĘ ŚW. z MODLTWĄ o UZDROWIENIE.
  6. Dziś Grupa "Zostaw ślad"(dawne ŚDM) - Mszą św. wieczorną i spotkaniem rozpoczyna swój rok formacyjny.
  7. W piątek jak każdego 22 mies. zapraszamy na nab. do św. RITY - Patronki Spraw Beznadziejnych (przynosimy róże oraz możemy włączyć swoją intencję na kartkach).
  8. W najbliższą sobotę Odnowa w Duchu Świętym w Niepokalanowie ma Dzień Skupienia.
  9. Za 2 tygodnie (30.09) kandydaci do Bierzmowania mają wyjazdowe spotkanie do Łbisk. Bardzo dziękuję Rodzicom, którzy w komplecie przybyli na spotkanie w ostatnią niedzielę.
  10. Wspomnienia: w poniedz. - św. św. Stanisława Kostki, w czwartek - św. św. Mateusza AP. i Ew., w sobotę - św. O. Pio. Zwłaszcza w poniedziałek polecajmy naszą młodzież i dzieci zawierzając ich św. Stanisławowi Kostce.
  11. W kancelarii można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła.
  12. Zachęcam do tzw. konsultacji z Gminy - 19.09. godz. 18.30 ( wolne działki w Zalesiu).
  13. Dziś jest możliwość wsparcia remontu spalonej wieży katedry w Gorzowie Wielkopolskim (składka do puszek po Mszach św.).
  14. Za tydzień nasza CARITAS będzie kwestowała na pomoc naszym 4 wielodzietnym, 4 osobom samotnym i 2 niepełnosprawnym.

KIOSK:

TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, OREMUS, książeczka - "Jezu, Ty się tym zajmij", inne nowe książki oraz KUBKI o radości.

ZAPOWIEDZI:
II.
Paweł Piotr BORATYŃSKI - kaw. i Justyna Joanna NALEWKA - panna, oboje z par. tut.

Tomasz DUSZEK - kaw. z par. tut. i Żaneta Sylwia CHOJNACKA - panna z W-wy