XXV Niedz. Zwykła - 18.09.2016

1.      Dziś NIESZPORY o 17.30.

2.      Za tydzień przyjmiemy w RELIKWIACH bł. Laurę Marię VICUNA - Patronkę rozbitych rodzin i skłóconych małżeństw.

3.      Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw na Jasną Górę - 24-25 września.

4.      ŚDM- najbliższe spotkanie - za tydzień 25 września o godz. 19.00. Tydzień temu było fajne spotkanie tej grupy po wakacjach.

5.      Różańce dla dzieci kl. IIIza tydzień podczas Mszy św.

6.      Bardzo proszę o modlitwę o dobry wybór kandydatów do nowej Rady Parafialnej.

7.      Nasza SCHOLA DZIECIĘCA zaczyna swoją służbę. Zapraszamy. Są nowe zasady.

8.      W czwartek jak każdego 22 dnia mies. wołamy do św. RITY - Patronki spraw beznadziejnych (róże i intencje).

9.      Wczoraj kandydaci do Sakr. Bierzmowania przeżyli oficjalny start na wyjeździe- jako drogę przygotowania do tego sakr. wiary dojrzałej.

10.    W tym tygodniu:  w środę święto  św. Mateusza i wspomnienia: piątek - św. o. Pio.

11.    Zapraszamy już do naszej Biblioteki.

12.    Pielgrzymka do Krakowa- 28.09. - w środę. Wyjazd - 5.30. Koszt - 95 zł. Odpust.

13.    Dziś (III Niedz. mies.) można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła.

14.    Szafarze:- nowy nabór - nowi kandydaci; ich posługa wobec chorych w niedziele.

15.    Przypomnienia:- przyklękamy przed przyjęciem Komunii św. (chorzy - skłon).

16.    Dziś TACA na SEMINARIUM, a za tydzień na ofiary trzęsienia ziemi we Włoszech.

17.    Za tydzień nasz Caritas będzie kwestował na pomoc naszym 8 rodz. wielodzietnym i 2 osobom niepełnosprawnym.

18.    W Domu Rekolekcyjnym: od piątku - Kurs Filip dla małżeństw, za 2 tyg. - Kurs Maryja, a za 3 tyg. Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej.

KIOSK:

TYGODNIKI:Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, "Mały Gość Niedzielny" i "Miłujcie się", filmy i kubek ŚDM. "Dzienniczek św. Faustyny" oraz kalendarze.

ZAPOWIEDZI: II. Jan Tomasz MAILISZEWSKI - kaw. z par. tut. iWeronika Joanna REROŃ - panna z W-wy