XXVI N. ZWYKŁA - 1.10.2017 r.

1. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE. W tygodniu będą o 18.00, dziś o 17.30. DZIECI zapraszamy zwłaszcza w 2 dni - we wtorki i piątki o godz. 16.00 (będą pomoce).
  2. Dziś KONFERENCJA CHRZCIELNA o godz. 10.10 (obowiązkowa).
  3. Dziś Dzieci Komunijne na Mszy św. o 11.00 otrzymują Różańce. Zaś wieczorem o godz. 17.00 zapraszamy Rodziny na krótkie Nabożeństwo do naszego kościoła.
  4. Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE o godz. 10.00.
  5. Zapraszam dziś do Marianek (Góra Kalwaria). O godz. 15.00 będziemy odbierać Relikwie św. Stanisława Papczyńskiego. Spotykamy się w tamtej świątyni.
  6. Dziś Grupa "Zostaw ślad", po wieczornej Mszy św. ma swoje spotkanie. Zapraszamy...
    A za 2 tygodnie (15.10) Młodzież ta organizuje zbiórkę okularów słonecznych i korekcyjnych na Misje w Afryce. Szczegóły na plakacie przy gablocie przy wejściu głównym.
  7. Grupa ta przy wyjściu z k-ła rozdaje darmową gazetę "Dobre Nowiny".
  8. W tym tygodniu wypada: Czwartek; I. Piątek - SPOWIEDŹ rano i od godz. 15.00 i odwiedzamy zgłoszonych CHORYCH; I. Sobota MIES.(godz. 14.00 oraz Nab. Fatimskie - bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00 . Zapraszam ze świecami. Najpierw rozważanie, potem procesja wokół k-ła, a grupy parafialne go poprowadzą.
  9. Za tydzień w całej Polsce przeżywać będziemy kolejny XVII DZIEŃ PAPIESKI pod hasłem: "Idźmy naprzód z nadzieją!". Jak zwykle tego dnia zbierane są fundusze na Dzieło Trzeciego Tysiąclecia - dla młodzieży zdolnej ale z biedniejszych rejonów Polski.
  10. Przypominam i zapraszam wciąż szersze kręgi do wpisywania się w zakrystii na: listę czytań, czy posługi śpiewu psalmu lub prowadzenia modlitwy powszechnej.
  11. Wczoraj kandydaci do Bierzmowania mieli w Łbiskach inauguracyjny wyjazdowy kurs.
  12. W sobotę 7.10 (I. Sobota Mies.) jest organizowane b. ważne wydarzenie - "Różaniec do granic". U nas o godz. 14.00 odmówimy Różaniec św.. A wieczorem zaraz po Mszy św. będzie Nab. I. SOBOTY MIES.
  13. Wspomnienia: w poniedz. - św. Aniołów Stróżów, w środę - św. Franciszka z Asyżu, w czwartek - św. Faustyny Kowalskiej, w sobotę - Najśw. Maryi Panny Różańcowej.
  14. Dziś TACA INWESTYCYJNA. Prowadzone były prace odwadniające, oraz położone nowe tynki dekoracyjne w części domu parafialnego, oraz prace hydrauliczne.
  15. W DOMU REKOLEKCYJNYM: za 2 tygodnie - Kurs Filip dla małżeństw (13-15.10), a za miesiąc (23-25.10) - Kurs o wychowaniu.

KIOSK:

TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, "Mały Gość Niedz.", inne nowe książki. Szczególnie polecam album znanego nam o. Andrzeja Koprowskiego - "Na skrzyżowaniu dróg (Ekklesia)".

Dziś chcemy zaprezentować formację Kościół Domowy i zaprosić do niego.