XXV N. ZWYKŁA - 24.09.2017

1. NIESZPORY - o godz. 17.30.
  2. Dziś witamy w Relikwiach ŚW. JACKA ODROWĄŻA, wielkiego polskiego świętego.
  3. Jutro po wieczornej Mszy św. zapraszamy na NAB. przy Relikwiach - św. Jana Pawła II.
  4. Za tydzień Dzieci Komunijne na Mszy św. o 11.00 otrzymają Różańce. Zaś wieczorem o godz. 17.00 zapraszamy Rodziny na krótkie Nabożeństwo do naszego kościoła.
  5. Zapraszam za tydzień na do Marianek (Góra Kalwaria). o godz. 15.00 będziemy odbierać Relikwie św. Stanisława Papczyńskiego. Spotykamy się w tamtej świątyni.
  6. Przypominam i zapraszam wciąż szersze kręgi do wpisywania się w zakrystii na: listę czytań, czy posługi śpiewu psalmu lub prowadzenia modlitwy powszechnej.
  7. W tą sobotę kandydaci do Bierzmowania spotykają się w Łbiskach na wyjazdowej sesji.
  8. W sobotę o 10.00 spotykają się Parafialne Róże Żywego Różańca na specjalna Konferencję Maryjną. To spotkanie aż 1/3 dekanatów całej naszej Diecezji.
  9. Za tydzień o godz. 10.00 - KONF. CHRZCIELNA dla planujących chrzest w paźdz. i dalej.
  10. Za tydzień Grupa "Zostaw ślad", po wieczornej Mszy św. ma swoje spotkanie. Zapraszamy...
  11. Jak wiemy 7.10 (I. Sobota Mies.) jest organizowane b. ważne wydarzenie - "Różaniec do granic". U nas o godz. 14.00 odmówimy Różaniec św.. A wieczorem zaraz po Mszy św. przeżywać będziemy Nab I. SOBOTY MIES., z Rozważaniem i Procesją Różańcową.
  12. Wspomnienia: w poniedz. - bł. Władysława z Gielniowa, w środę - św. Wincentego a Paolo, w czwartek - św. Wacława, w piątek - św. Arch. Michała, Gabriela i Rafała,  w sobotę - św. Hieronima.
  13. Dziś nasza CARITAS będzie kwestowała na pomoc naszym 4 wielodzietnym, 4 osobom samotnym i 2 niepełnosprawnym.
  14. Dziękuję za ofiary na remont spalonej wieży katedry w Gorzowie Wielk. - 1100 zł.
  15. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA. Prowadzone były prace odwadniające, oraz położone nowe tynki dekoracyjne w części domu parafialnego, oraz prace hydrauliczne.

KIOSK:

TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, książeczka - "Jezu, Ty się tym zajmij", inne nowe książki oraz KUBKI o radości. Szczególnie polecam album znanego nam o. Andrzeja Koprowskiego - "Na skrzyżowaniu dróg (Ekklesia)".