XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 27.09.2020

ROK MISJI ŚWIĘTYCH. Od najbliższej niedzieli zaczynamy MISJE.
TERMIN - 4 -11.10. br. – czyli 8 dni !!! (wołajmy do Ducha Świętego i naszego Patrona).

Jeszcze raz bardzo proszę o modlitwę, nawet post (kto może) w tej intencji, a także o podjęcie rozmów duchowych w rodzinach. Każdy otrzymał ZAPROSZENIE (i program). Dziękuję ponad 50 osobom roznoszącym zaproszenia (Grupa Zostaw Ślad, Ministranci, Oaza, Odnowa). LICZĘ NA ZAANGAŻOWANIE i twórcze pomysły, a także zaproszenie rodziny i sąsiadów na właściwe punkty tych MISJI. Proszę o codzienną modlitwę zwłaszcza za mieszkańców swojej ulicyzaadoptuj duchowo mieszkańców swojej ulicy i dzielnicy.

PROGRAM codzienny: Msze z naukami o godz. 9.00, 18.00 i 19.30 (zwłaszcza dla młodzieży oraz młodych małżeństw). Zapraszamy od kl. 7 Sz. Podst.

Każdego dnia o godz. 20.30 są dodatkowe spotkania różnych grup i stanów.

Proszę na czas MISJI o wywieszenie FLAG (narodowych lub maryjnych lub papieskich).

Szczególnie proszę o codzienną modlitwę  za Ojca Dariusza Piórkowskiego SJ!!!

Codzienna ADORACJA: od 17.30-18.00 - dla uproszenia łask Misji świętych.

1. Dziś o 17.30 NIESZPORY.
  2. Jutro NABOŻEŃSTWO przy Relikwiach KRWI św. Jana PAWŁA II po wieczornej Mszy św. o 18.30.
  3. Jutro o 19.30 spotkanie RADY PARAFIALNEJ.
  4. Od czwartku rozpoczynamy RÓŻAŃCOWE. Będą odprawiane o g. 18.00 (potem Msza św.; a dla dzieci we wtorek i piątek o g. 16.00).
  5. W tym tygodniu wypadają: I. CZWARTEK (Adoracja od godz.17.00 z intencją - o powołania); I. PIĄTEK - Spowiedź rano oraz od godz. 15.30. Odwiedzamy zgłoszonych Chorych; I. SOBOTA – o 17.00 konferencja tematyczna, o 17.30 Różaniec, o 18.00 Msza św. za ŻYWY RÓŻANIEC i Ojczyznę.
  6. Dziś - Spotkanie służby porządkowej TOTUS TUUS o 10.10.
  7. Dziś o g. 16.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania, a o 18.00 Msza św. inauguracyjna cały Kurs (wraz z Rodzicami).
  8. Dziś dzieci na swojej Mszy św. otrzymują różańce, aby wejść na drogę Jezusa i Maryi.
  9. Dziś młodzież (Zostaw Ślad) rozdaje darmową gazetę ewangelizacyjnąDobre Nowiny”.
  10. We wtorek o godz. 20.00 WIECZÓR UWIELBIENIA. Zapraszamy.
  11. Za tydzień katecheza Chrzcielna dla planujących CHRZEST w X i XI (uwaga-na 2 miesiące).
  12. WSPOMNIENIA: dziś – św. Wincentego a Paulo, poniedziałek – św. Wacława, wtorek –Święto św. Michała, Gabriela i Rafała Archaniołów, środa – św. Hieronima, czwartek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, piątek – św. Aniołów Stróżów, za tydzień – św. Franciszka z Asyżu.
  13. Dziś nasza CARITAS kwestuje na potrzebujących Parafii.
  14. Za tydzień Taca INWESTYCYJNA: zakup 50 mp drewna, 2 pokoje remontowane generalnie, przygotowania misyjne i inne bieżące remonty.
  15. Dom Rekolekcyjny: 9-11.10. – Kurs o szczęściu małżeńskim; 16-18.10. - Kurs „Gdybyśmy zaczynali od nowa”.

Uruchomiony został FACEBOOK parafialny, INSTAGRAM oraz TWITTER, oraz FILMIK zaproszenia na Misje.

KIOSK: TYGODNIKI oraz „Oremus” (XI i XII), książki o Prymasie Tysiąclecia, oraz nowe kalendarze ścienne, biurowe i nie tylko.

- NIE USTAWAJMY W MODLITWIE BŁAGALNEJ o oddalenie i pokonanie zarazy !!!