XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 04.10.2020

DZIŚ ROZPOCZYNAMY MISJE ŚWIĘTE – czas ŁASKI i WALKI (wołajmy do Ducha Świętego i naszego Patrona).

Jeszcze raz bardzo proszę o modlitwę, nawet post (kto może) w tej intencji, a także o rozmowy duchowe w rodzinach. Każdy otrzymał ZAPROSZENIE (i program– 1842 szt.)  LICZĘ NA ZAANGAŻOWANIE i twórcze pomysły, a także zaproszenie rodziny i sąsiadów na właściwe punkty tych MISJI. Proszę o codzienną modlitwę zwłaszcza za mieszkańców swojej ulicyzaadoptuj duchowo mieszkańców swojej ulicy i dzielnicy.  W domu nakryjmy stół, postawmy Krzyż i świece, Biblię i wodę święconą (i zaproszenie).

PROGRAM codzienny: Msze z naukami o godz. 9.00, 18.00 i 19.30 (zwłaszcza dla młodzieży oraz młodych małżeństw). Zapraszamy od kl. 7 Szkoły Podstawowej

ADORACJA 10 -12 i 15-17.30. RÓŻANIEC o 17.30.

Każdego dnia o godz. 20.30 są dodatkowe spotkania różnych grup i stanów.

Proszę na czas MISJI o wywieszenie FLAG (narodowych lub maryjnych lub papieskich).

Szczególnie proszę o codzienną modlitwę  za Ojca Dariusza Piórkowskiego SJ!!!

Jutro o 11.00 Msza św. za CHORYCH oraz dla obecnych Sakrament Namaszczenia Chorych.

W sobotę Nabożeństwo za zmarłych na Cmentarzu z Wypominkami piątkowymi.

Za tydzień - przynosimy Krzyże dla odnowienia przyrzeczeń CHRZTU św.

W kruchcie proponuję po butelce wody poświęconej do podjęcia postu za MISJE.

Transmitowane będą: Msza św. w niedzielę o 12.30, w tygodniu o 9.00 i 18.00 oraz spotkania o 20.30. Dodatkowo w poniedziałek (5 X) Msza św. dla chorych o godz. 11.00.
LINK DO TRANSMISJI: bit.ly/swHubertZG

1. Dziś o 17.15 RÓŻANIEC (Nabożeństwa Różańcowe w MISJE o g.17.30. A dla DZIECI – we wtorek i piątek o g.16.00).
  2. Za tydzień Dzień Papieski (ofiary naszą wdzięcznością Misjonarzowi i tradycyjnie do puszek na Dzieło Fundacji III Tysiąclecia), a młodzież z Zostaw Ślad – kremówki.
  3. Jutro o 16.00 spotkanie Katechetyczne.
  4. Dziś katecheza Chrzcielna dla planujących Chrzty w X i XI (uwaga-na 2 miesiące).
  5. WSPOMNIENIA: dziś – św. Franciszka z Asyżu, poniedziałek – św. Faustyny, wtorek – św. Brunona, środa – św. M.B. Różańcowej, piątek - św. Wincenty Kadłubek i bł. John Henry Newman.
  6. Dziś - Taca INWESTYCYJNA: zakup 50 mp drewna, 2 pokoje remontowane generalnie, przygotowania misyjne i inne bieżące remonty.
  7. Prośba o pomoc – by ułożyć pocięte drewno.
  8. Dom Rekolekcyjny: 9-11.10. – Kurs o szczęściu małżeńskim; 16-18.10. - Kurs „Gdybyśmy zaczynali od nowa”.

Uruchomiony został FACEBOOK parafialny, INSTAGRAM oraz TWITTER, oraz FILMIK zaproszenia na Misje.

KIOSK: TYGODNIKI oraz „Oremus” (XI), książki o Prymasie Tysiąclecia, oraz nowe kalendarze ścienne, biurowe i nie tylko. (Są książki OO. Jezuitów !!!).

- NIE USTAWAJMY W MODLITWIE BŁAGALNEJ o oddalenie i pokonanie zarazy!!!