XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 11.10.2020

DZIŚ KOŃCZYMY MISJE ŚWIĘTE – czas ŁASKI i WALKI (wołajmy do Ducha Świętego i naszego Patrona teraz o OWOCE TRWAŁE).

Z serca dziękuję: za codzienną modlitwę, post, rozmowy duchowe, adopcję duchową - ulicy i „dzielnicy”), zaproszenie rodziny oraz sąsiadów, nakryty stół, flagę, czas adoracji, sponsorom różnych rzeczy, a zwłaszcza uczestniczącym w całej drodze MISJI.

Z serca dziękujemy Ojcu Dariuszowi Piórkowskiemu SJ za cały trud i mądrość i świeżość przekazu!!!

Dziękuję za ofiary dziś złożone na TACĘ, na potrzeby oo. Jezuitów, jako wyraz naszej wdzięczności za długą pracę MISJI ŚWIĘTYCH O. Dariusza.

PRZED NAMI B. DUŻO PRACY, by kontynuować i wcielić w życie prawdy nam przybliżane. Na pewno niektórym będzie brakować takiego czasu duchowego.

Mamy zaplanowane i rekolekcje: ABC Chrześcijaństwa (od następnego wtorku) i prelekcje i inne wydarzenia.

Dziś także po każdej Mszy św. możliwość omodlenia przez Modlitwę Wstawienniczą (w starym kościele).

1. Dziś DZIEŃ PAPIESKI (tradycyjnie zbiórka do puszek na Dzieło Fundacji III Tysiąclecia), a młodzież z Zostaw Ślad – kremówki.
  2. Dziś o 17.15 RÓŻANIEC (a w tygodniu o 18.00. Dla DZIECI – we wtorki i piątki o godz. 16.00 – z pamiątkami.)
  3. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach św. Antoniego Marię CLARETA. Będą oo. Klaretyni.
  4. Dziś kolejne SPOTKANIE KOMUNIJNE Dzieci i Rodziców o 10.10.
  5. Dziś o 19.20 młodzież z grupy Zostaw ŚLAD ma swoje spotkanie. (spotkanie w dwóch podgrupach: 7 i 8 klasa oraz liceum i studenci).
  6. W czwartek zapraszamy na Msze św. z modlitwą o UZDROWIENIE (przez św. Huberta).
  7. WSPOMNIENIA: poniedziałek – bł. Jana Beyzyma, wtorek – bł. Honorata Koźmińskiego, środa – św. M.M. Alacoque, czwartek – św. Teresy z Avili, piątek – św. Jadwigi Śląskiej, sobota – św. Ignacego Antiocheńskiego.
  8. Dziękuję za pomoc w ułożeniu drewna: Robertowi Stikute i Filipowi Wolskiemu.
  9. Dom Rekolekcyjny: 16-18.10. - Kurs „Gdybyśmy zaczynali od nowa”.

Uruchomiony został FACEBOOK parafialny, INSTAGRAM oraz TWITTER.

KIOSK: KRZYŻE na pamiątkę Misji świętych,  TYGODNIKI oraz „Oremus” (XI), książki o Prymasie Tysiąclecia, oraz nowe kalendarze ścienne, biurowe i nie tylko. (Są ostatnie książki OO. Jezuitów !!!).

- NIE USTAWAJMY W MODLITWIE BŁAGALNEJ o oddalenie i pokonanie zarazy !!!